Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Atšķirībā no Ventspils brīvostas pārvaldes, pilsētas dome turpina atbalstīt basketbolu

Ventspils pilsētas domē pieņemts lēmums par finansiālu pašvaldības atbalstu basketbolam!

Lai netiktu sagrauta ilgstoša darba rezultātā Ventspils pilsētā veidotā pilna basketbola piramīda, jaunajiem basketbolistiem nenodrošinot izaugsmes iespējas, kā arī, lai turpmāk ventspilniekiem būtu iespēja atbalstīt sabiedrībā iecienīto un populāro basketbola klubu “Ventspils”, Ventspils pilsētas domē pieņemts lēmums par finansiālu pašvaldības atbalstu biedrībai “Basketbola klubs “Ventspils”” 2020./2021. gada sezonas uzsākšanai.

Ventspils mērs Aivars Lembergs žurnālistus informēja, ka Ventspils pilsētas dome nolēmusi piešķirt līdzfinansējumu biedrībai “Basketbola klubs “Ventspils”” komandas dalībai 2020./2021. gada sezonā Latvijas Basketbola līgā, Latvijas–Igaunijas basketbola līgā un “Prezidenta kausa” sacensībās.

“Tur situācija nav viegla tāpēc, ka Ventspils brīvostas pārvalde pagājušajā gadā kā reklāmas naudu klubam piešķīra 500 tūkstošus eiro un tāda nauda šim gadam bija paredzēta, arī kamēr mēs vēl bijām brīvostas pārvaldē. Šī gada janvārī jaunā valde jau samazināja šo finansējumu no 500 tūkstošiem uz 300 tūkstošiem eiro, bet šobrīd jau ir paredzēta nulle,” norādīja Lembergs.

Pēc Lemberga sacītā, tas tikai vēlreiz apliecina, ka rīdzinieki sportu neatbalstīs.

Līdzfinansējums biedrībai “Basketbola klubs “Ventspils” piešķirts turpat 163 000 eiro apmērā. Dome šādu lēmumu pieņēma, ņemot vērā apstākļus, ka Basketbola klubs “Ventspils” piedzīvojis ievērojamu sezonas budžeta samazinājumu, jo netiek saņemti no Ventspils Brīvostas pārvaldes iepriekš plānotie līdzekļi 237 500 eiro apmērā, kas būtiski ietekmē jaunās sezonas uzsākšanu.


1  433 skatījumi

Un Tavas domas par šo?