Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Jau nākamnedēļ ABBA šovs ar oriģinālo grupas basistu Maiku Vatsonu

Arēnu Rīga pieskandinās pasaulē populārākais leģendārās grupas ABBA mūzikas šovs “Arrival From Sweden. The Music of ABBA"!

Vecgada priekšvakarā, 29.decembrī, Arēnu Rīga pieskandinās pasaulē populārākais leģendārās grupas ABBA mūzikas šovs “Arrival From Sweden. The Music of ABBA”.

Pirmssvētku noskaņās strauji audzis pieprasījums, kas liecina, ka šī koncerta apmeklējums būs lieliska dāvana visdažādākā vecuma skatītājiem. Tāpēc tagad pārdošanā “Biļešu Serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv pieejamas papildu biļetes Arēnas Rīga augšējos sektoros.

Augšminēto pasākumu īpašu padara ABBA oriģinālā basģitārista Maika Vatsona (Mike Watson) piedalīšanās. Maiks, ja tā var izteikties, atradās pie ABBA šūpuļa pirms vēl mēs uzzinājām par grupu ar šādu nosaukumu, jo 1972.gadā viņš iespēlēja basa partiju grupas “Björn & Benny, Agnetha & Anni-Frid” dziesmai People Need Love. Un tikai gadu vēlāk klajā nāca nu jau par ABBA pārsauktās grupas debijas albums “Ring, Ring”, kurā dzirdama arī šī kompozīcija.

ABBA karjeras laikā Vatsons piedalījies vairāku albumu ierakstos un koncertturnejās. Viņa basģitārista talants novērtējams tagad tik leģendārajos hitos Mamma Mia, S.O.S, Gimme! Gimme! Gimme!, Winner Takes It All, Does Your Mother Know?, If It Wasn’t For The Nights un Supertrouper.

Kā atzīst ģitārspēles speciālisti, Maika Vatsona prasmes ir tik daudzpusīgas, ka aptverot gan diskrētu ritmu, gan krāšņas melodijas. Viņš arī efektīvi izmantojot oktāvas.

Starp citu tieši basists Maiks iejuties Napoleona lomā ABBA albuma “Waterloo” vāka fotogrāfijai.

Grupa “Arrival From Sweden” dibināta pēc Vikijas Zeterbergas (Vicky Zetterberg) iniciatīvas 1995.gadā, Gēteborgā, Zviedrijā. Tā ātri iekaroja klausītāju sirdis un kļuva par vienu no pasaulē populārākajām un pārdotākajām ABBA vizuālā tēla un mūzikas atdarinātājgrupām. Kopš grupas dibināšanas 1995.gadā, tā apceļojusi vairāk nekā 60 valstis sniedzot simtiem koncertu, piedalījusies dažādos televīzijas un radio raidījumos. Tāpat sadarbojusies ar gandrīz 60 pasaules simfoniskajiem orķestriem, starp kuriem izceļami Sanfrancisko, Bostonas, Dalasas, Hjūstonas un Atlantas mūziķi.

Šai grupai vienīgajiem pieder tiesības atspoguļot ABBA mākslinieku oriģinālo izskatu, strādājot kopā ar dizaineru Ovi Sandstrēmu (Owe Sandström), kas ir veidojis un kam pieder visi ABBA skatuves tērpi.

Pat vēl vairāk – “Arrival From Sweden” ir vienīgā grupa, kas saņēmusi nekad neizdotas ABBA dziesmas Just A Notion ieskaņošanas atļauju tieši no tās radītājiem – Bjerna un Benija!

Koncertā dzirdēsiet visus populārākos ABBA hitus: Dancing Queen, Mamma Mia, Does Your Mother Know, Take A Chance, S.O.S., The Winner Takes It All, Super Trouper, Money Money Money, Waterloo, Honey Honey, Fernando, Chiquitita, Knowing Me Knowing You, Thank You For The Music, Lay All Your Love On Me, Gimme! Gimme! Gimme! un protams Happy New Year.

Ar šo šovu jūs pietuvināsieties grupai ABBA tik tuvu, cik vien tas iespējams.


304 skatījumi

Un Tavas domas par šo?