Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Ventspils viesmīlības jomā var sacensties ar Franciju

Apbalvoti konkursa 2018. gada labākie ēdināšanas un izmitināšanas uzņēmumi Ventspilī!

Janvāra izskaņā svinīgās ceremonijas laikā Livonijas ordeņa pilī tika godināti 2018. gada labākie Ventspils ēdināšanas un izmitināšanas uzņēmumu konkursu laureāti. Ventspils mērs Aivars Lembergs atzīst, ka Ventspils savā viesmīlībā var sacensties ar tādām augsti novērtētām valstīm pasaulē, kā, piemēram, Francija.

Šogad konkursam “Labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī” ir 20. gadadiena, kopš Ventspils pilsētas dome atzinīgi novērtē Ventspilī sniegtos ēdināšanas pakalpojumus un to kvalitāti. Konkursā kopumā tika vērtēti 50 ēdināšanas uzņēmumi.

Lembergs atklāja, ka eksperti šogad vērtējuši viesmīlības progresu. “Es jums pateikšu – cik esmu gājis pa kafejnīcām, [Ventspilī] ir ļoti laba kvalitāte. Mierīgi var sacensties ar Franciju, ja neskaita kaut kādas izcilas lietas, bet tā var mierīgi sacensties. Un nav salīdzināms ar lietuviešiem – ir kā diena pret nakti, par labu Ventspilij,” piebilda politiķis.

Kafejnīcas ar apkalpošanu pie galdiņiem grupā uzvarējusi kafejnīca “Skroderkrogs”, kafejnīcas bez apkalpošanas pie galdiņiem grupā – kafejnīca “Bullīts”, ātrās ēdināšanas uzņēmumu grupā – kafejnīca “Jaunpilsēta”, bet kafetēriju grupā – kafetērija “Bitīte”.

Godināti tika arī ēdināšanas uzņēmumu labākie darbinieki – viesmīļi, pavāri un bārmeņi. Izvirzītās nominācijas labākā “Apkalpošanas kultūra”, “Ēdienu piedāvājums” un “Dzērienu piedāvājums” ir šā gada konkursa jaunums. Konkursā speciālbalvas tika pasniegtas kafejnīcas “Jūras brīze” darbiniecei Evitai Pūcei, Evita saņēma atzinību par ilggadēju darbu, bet restorāna “Vēja roze” pārstāvis Bao Wei Hsi saņēma atzinību par veiksmīgu ķīniešu restorāna koncepta darbību.

“Ventspilnieku simpātiju”, ko noteica interneta balsojums portālā Ventspils.lv un Ventspils sociālo tīklu kontos piešķirtas balvas kafejnīcai “Skroderkrogs”, kafejnīcai “Burgerbārs”, kafejnīcai “Jaunpilsēta” un kafejnīcai “Mūsmājas”.

Savukārt pēc neatkarīgo ekspertu un brīvprātīgo māmiņu grupas kopvērtējuma nominācijā Ventspilī mazulim draudzīgākais pakalpojums balvu saņēma kafejnīca “Windau coffee”.

Jau 11 gadu turpināta tiek tradīcija apbalvot arī labākās izmitināšanas uzņēmumi Ventspilī. Šogad konkursā tika vērtētas 50 Ventspils naktsmītnes. Balvas sadalītas piecās grupu nominācijās. Par labākajiem Ventspils pilsētas izmitināšanas uzņēmumiem 2018. gadā tika atzīti: viesnīca „Raibie logi”, “Ventspils Rātslaukuma apartamenti” ,viesu nams “Marbella”, brīvdienu māja “Amrai” un dienesta viesnīca “Venta”.

Pēc Ventspils Tūrisma informācijas centra ierosinājuma, tika piešķirtas arī specbalvas vērtējot augstāko novērtējumu pa grupām vietnē Booking.com Ventspilī 2018. gadā – viesnīcai „Jūras brīze”, Viesu namam “Pulkvedis”, Brīvdienu mājai „Mazie Brocēni”, “Ventspils Rātslaukuma apartamentiem” un Ventspils Augstskolas viesnīcai. “Ventspils Piejūras kempingam” tika pasniegta specbalva par plašāko izmitināšanas piedāvājuma klāstu pilsētas viesiem ar kemperiem un teltīm Ventspilī 2018. gadā. Savukārt viesu nams “40 saules” saņēma pateicības rakstu par radošo pasākumu organizēšanu Ventspilī 2018. gadā.

Saskaņā ar nolikumu visi uzvarētāji saņēma Ventspils pilsētas domes atzinības rakstus. Pirmo vietu ieguvējiem ir iespēja bez maksas ievietot informāciju 2019. gada Ventspils tūrisma brošūrā un kartē. Otro vietu ieguvēji varēs informāciju bez maksas izvietot 2019. gada Ventspils tūrisma kartē.


1  456 skatījumi

Un Tavas domas par šo?