Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Līdz pat nākamās nedēļas sākumam saglabāsies karsts un saulains laiks

Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +28°!

Šodien laika apstākļus noteiks zema spiediena ieplaka, vietām atnesot lietu un pērkona negaisu, savukārt brīvdienās anticiklona ietekmē debesis biežāk skaidrosies un saglabāsies karsts laiks. Nedēļas vidū Latvijas teritorijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa, līdz ar to pakāpeniski kļūs vēsāks, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Piektdien zema spiediena ieplakas ietekmē naktī centrālajos un austrumu rajonos īslaicīgi līs un ducinās pērkons, bet rietumos naktī un no rīta redzamību apgrūtinās migla. Savukārt dienā no dienvidrietumiem pastiprināsies augsta spiediena atzars, līdz ar to vien austrumu rajonos gaidāms lietus un iespējams pērkona negaiss. Gaisa temperatūra naktī būs +13..+18° robežās, bet dienā termometra stabiņš pakāpsies līdz +21…+28° atzīmei.

Brīvdienās pārsvarā gaidāms sauss un vasarīgs laiks. Sestdien dienā gaiss iesils līdz +20…+25°, bet svētdien būs karstāks: +22…+26°, rietumos līdz +28°. Naktīs un no rītiem vietām veidosies migla, kas var apgrūtināt redzmību uz autoceļiem. Pūtīs galvenokārt lēns dienvidu puses vējš.

Ūdens temperatūra Baltijas jūras piekrastē un Rīgas līča austrumos saglabāsies +18…+20° robežās, bet nedaudz vēsāka tā būs līča rietumos. Arī iekšzemes ūdeņos temperatūra gaidāma +16…+21° robežās.

Pirmdien un otrdien saglabāsies karsts laiks – vietām gaiss varētu iesilt līdz pat +30°, tomēr daudzviet gaidāms lietus un iespējams pērkona negaiss. Trešdien teritorijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa, līdz ar to pakāpeniski kļūs vēsāks un termometra stabiņš dienas laikā pakāpsies vien līdz +19…+21° atzīmei. Lielāka lietus varbūtība būs teritorijas rietumu daļā.


986 skatījumi

Un Tavas domas par šo?