Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Liepājā sākas pludmales festivāls Summer Sound

Festivāla vārti apmeklētājiem tiks atvērti piektdienas pēcpusdienā!

Šodien Liepājas pludmalē mūzikas un atpūtas baudītājus vienkopus pulcēs lielākais pludmales festivāls Baltijā – Summer Sound.

Festivāla vārti apmeklētājiem tiks atvērti piektdienas pēcpusdienā – 17.00, lai divu dienu garumā festivāla apmeklētāji varētu baudīt vairāku desmitu mūziķu un grupu uzstāšanās, sportiskas aktivitātes, teātru priekšnesumus un daudz ko citu.

“Mums ir tas gods jau devīto gadu Liepājā pulcēt vienkopus vairākus tūkstošus cilvēku, kuri vēlas baudīt labāko no aktuālās mūzikas piedāvājuma, lieliski pavadīt laiku skaistajā Liepājas pludmalē un kvalitatīvi atpūsties. Arī šogad esam parūpējušies, lai festivāla progamma būtu gana daudzveidīga un katrs varētu tajā atrast kaut ko sev piemērotu. Tāpat arī plaša būs ne muzikālo aktivitāšu programma – sākot no cirka un teātra priekšnesumiem, beidzot ar volejbola turnīru, karuseļu atrakciju parku un iespaidīgo Red Bull aviošovu sestdienas pēcpusdienā.” stāsta festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Piektdienas vakara galvenie mākslinieki būs dīdžeju duets no Nīderlandes The Him, plašu pasaules slavu iemantojušais lietuviešu dīdžejs Dynoro un elektroniskās deju mūzikas pasaules topu līderis Sigala, kā arī pašmāju mākslinieki – Aija Andrejeva, Singapūras Satīns,The Sound Poets un daudzi citi.

Ar pilnu festivāla programmu var iepazīties festivāla mājaslapā summersound.lv vai festivāla oficiālajā mobilajā aplikācijā.

Piektdien, 2. augustā, no Rīgas uz Liepāju ir norīkots arī a/s Pasažieru Vilciens papildreiss – Rīga-Liepāja, no Rīgas tas izbrauks 13.50. Tāpat kursēs arī ierastais reiss, kurš no Rīgas izbrauks 18.25.

Festivāla organizatori aicina laicīgi ieplānot savu ierašanos Liepājā un festivālā, lai izvairītos no liekas drūzmēšanās pie festivāla ieejām un telšu pilsētiņu ieejām.
Vēl šodien festivāla biļetes pret aprocēm var apmainīt aproču maiņas punktos Rīgā t/k Spice un Liepājā t/n Kurzeme.

Festivālā Summer Sound uzstāsies čigānu panka karaļi Gogol Bordello, pasaules elektroniskās mūzikas topu līderis Sigala, lietuviešu elektroniskās mūzikas uzlēcošo zvaigzne Dynoro, nīderlandiešu DJ duets The Him un labākās pašmāju grupas un izpildītāji – Bermudu Divstūris, The Sound Poets, Aija Andrejeva, Jānis Stībelis, ansis, Carnival Youth, Singapūras Satīns, Ozols,Labvēlīgais tips, Laime Pilnīga, Very Cool People feat. ansis, Edavārdi un Kristīne Prauliņa, Viņa, Double Faced Eels, Makree (Live), Chris Noah, leģendārais festivāla dīdžejs Toms Grēviņš, DJ Aspirīns, DTD, ekstravagantā apvienība Ziedu Vija, lietuvieši – Jauti, Jurga un Antikvariniai Kašpirovskio Dantys un vēl citi mākslinieki.

Biļetes: summersound.lv
Divu dienu biļetes cena: 50 EUR


1  252 skatījumi

Un Tavas domas par šo?