Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pieejams ierobežots skaits papildu biļešu uz Eda Šīrana koncertu

Šī būs pēdējā iespēja iegādāties biļetes uz šīs vasaras vērienīgāko koncertu Latvijā!

Kopš pagājušās nedēļas nogales “Biļešu serviss” tīklā vairs nav pieejamas biļetes uz Eda Šīrana koncertu, kas 12.jūlijā notiks Rīgā, Lucavsalā. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, pasākuma organizatoriem izdevās vienoties ar mākslinieka menedžmentu par ierobežota skaita papildu biļešu nonākšanu pārdošanā.

Tādējādi no ceturtdienas, 16.maija, www.bilesuserviss.lv būs nopērkamas 1000 biļešu A zonā (vistuvāk skatuvei) un 3000 biļešu B zonā (mazliet tālāk no skatuves). To cena attiecīgi €79 un €69.  Līdz ar to šī būs pēdējā iespēja iegādāties biļetes uz šīs vasaras vērienīgāko koncertu Latvijā.

Vienlaikus vēršam uzmanību uz Eda Šīrana un Džastina Bībera jaunāko kopdarbu I Don’t Care, kas klajā nāca 10.maijā un vienā mirklī uztraucies pasaules topu virsotnēs.

Kā zināms, šī nebūt nav pirmā popmūziķa Bībera un dziesminieka Šīrana sadarbība. 2016.gadā par ASV gada hitu kļuva Džastina izpildītā Love Yourself, kuras sacerēšanā piedalījās Eds. Tāpat Šīrans piedalījās Bībera un Major Laser kompozīcijas Cold Water tapšanā.

Kopumā Edam Šīranam un Džastinam Bīberam ir 77 dziesmas, kas iekļuvušas britu topa četrdesmitniekā un līdz ar I Don’t Care panākumiem pievienosies jau 78.!

Eds Šīrans ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem populārās mūzikas pārstāvjiem, kura albumu un jo īpaši koncertu pārdošanas rādītāji pārspēj vienu rekordu pēc otra. Perfect, Shape of You, Thinking Out Loud, Photograph, Happier, The A Team, Dive, Castle on the Hill, Don’t, Galway Girl un citi viņa hiti kļuvuši par iemīļotiem jau miljoniem klausītāju. Dziesminieka aktuālā albuma “÷ Divide” turnejas koncertus kopumā apmeklējuši jau vairāk nekā 4 miljoni skatītāju. Tāpēc bez pārspīlējuma var apgalvot, ka patlaban Šīrans ir numur viens mākslinieks pasaules mūzikas industrijā.

Jāuzsver, ka 12.jūlijā Lucavsalā koncerta jēdziens tiks paplašināts līdz īsta festivāla robežām, jo vēl pirms Eda Šīrana uzstāsies talantīgais britu dziesminieks Džeimss Bejs (Hold Back the River, Let It Go, Scars, If You Ever Want To Be In Love, Best Fake Smile) un zviedru popsensācija Zāra Larsone (Symphony, Lush Life, Uncover, Never Forget You, Ain’t My Fault, I Would Like, So Good, This One’s for You, Ruin My Life). Iespējams, ka viņiem pievienosies vēl kāds mūziķis vai grupa, taču tas kļūs zināms tuvāk koncerta dienai.

Foto: Publicitātes


412 skatījumi

Un Tavas domas par šo?