Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Publicēts drošu un uzticamu aizdevēju TOP 10

Pēc vairāku finanšu ekspertu un klientu aptaujām, ir sagatavots drošu un uzticamu nebanku kredītdevēju TOP 10

Pēc vairāku finanšu ekspertu un klientu aptaujām, ir sagatavots drošu un uzticamu nebanku kredītdevēju TOP 10 portāla ieskatā, ar kuru piedāvājam iepazīties. Visas šīs kapitālsabiedrības saņēmušas speciālo atļauju (licenci) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai, saskaņā ar 29.03.2011. MK noteikumu Nr.245 “Noteikumi par speciālo atļauju (licenci) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai” 5. punkta prasībām.

CREDIT24 / www.credit24.lv

BINO / www.bino.lv

CREDITUS / www.creditus.lv

SMS CREDIT / www.smscredit.lv

VIVUS / www.vivus.lv

ONDO / www.ondo.lv

VIA SMS / www.viasms.lv

SEFINANCE / www.sefinance.lv

MONEZA / www.moneza.lv

HERCUS KARTE / www.hercuskarte.lv

Svarīgi ir noformēt kredītu pie zināma aizdevēja, tas nodrošinās vislabāko apkalpošanu, datu drošību un izdevīgus kredīta nosacījumus. Pievērsiet uzmanību arī aizdevēja noteiktajām procentu likmēm. Tieši šis faktors palīdzēs saprast, cik izdevīgs ir konkrētais aizdevums un, protams, iepazīstieties ar visiem līguma nosacījumiem, lai vēlāk nebūtu nepatīkamu pārsteigumu.

Vienmēr pārliecinieties, vai aizdevējam ir īpašā licence aizdevumu izsniegšanai. To var izdarīt kredītdevēja mājaslapā, kur tiek norādīts licences numurs un izsniegšanas datums. Licence ir pierādījums, ka aizdevējs ir uzticams un drošs. Tāpat arī pārliecinieties, ka spēsiet paņemto aizdevumu atmaksāt noteiktajā termiņā.

Publicitātes materiāls

 


1  354 skatījumi

Un Tavas domas par šo?

Dalies, , Google Plus, Pinterest,