Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Sigulda grib līdzināties Ventspilij

Ventspils – labs piemērs citām Latvijas pilsētām!

Ventspils ir viena no retajām Latvijas pilsētām, kura var lepoties ar īpašu uzņēmējdarbības aktivitāti un būtiskiem izaugsmes radītājiem. Pēdējo gadu laikā Ventspils ir kļuvusi par vispārzināmu mērauklu citiem – tā ne tikai nodrošina arvien jaunas un jaunas darba vietas, atver rūpnīcas, pilnveido sabiedrisko un kultūras infrastruktūru, kā arī kļuvusi par vienu no zaļākajām pilsētām, bet arī kalpo par piemēru citiem – tostarp Siguldai.

Laikraksts “Ventas Balss” vēsta, ka, lai smeltos pieredzi pilsētas daudzpusīgās dzīves uzlabošanā, Siguldas pašvaldības pārstāvji bija ieradušies Ventspilī. Vidzemnieku delegāciju vadīja Siguldas domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics. Delegācijas sastāvā bija 16 pašvaldības speciālisti, kas pārstāvēja teju visas Siguldas novada iestādes.

“Mūsu pilsētas attīstības stratēģija balstās uz strauju iedzīvotāju skaita pieaugumu un investīciju nepieciešamību izglītības infrastruktūrā. Tādēļ mums ir vērtīga Ventspils pieredze dažādās jomās, to skaita tehnoloģisku risinājumu izmantošanā pilsētvides sakārtošanā,” vīzītes laikā laikrakstam skaidroja Siguldas pašvaldības vadītājs Uģis Mitrevics.

“Šobrīd Sigulda ir izaugusi līdz tai agrāk neierastiem lielumiem un pieņem izaicinājumu investīciju un attīstības plānos līdzināties ikvienai lielākajai Latvijas pilsētai,” piebilda Siguldas mērs.

Tā vien, šķiet, ka Ventspils izaugsmi un tās attīstībā ieguldīto darbu sāk novērtēt un cenšas no tā aizgūt labāko arvien plašākā mērogā.


2  213 skatījumi

Un Tavas domas par šo?