Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Šogad Līgo svētkos spīdēs saule un nelīs

Svētku brīvdienas iesāksies ar karstu laiku!

Svētku brīvdienas iesāksies ar karstu laiku un intensīviem nokrišņiem, no svētdienas karstums atkāpsies. Jāņos laiks būs silts un augsta varbūtība, ka arī sauss.

Ļoti stiprais karstums saglabāsies arī piektdien, kad teritorijas austrumu daļā vietām dienas vidū un pēcpusdienā gaisa temperatūra sasniegs +32º. Valsts rietumu daļā karstuma vilnis būs mazāk intensīvs. Gan piektdien, gan arī nedēļas nogalē no rīta un priekšpusdienā starp mākoņiem spoži spīdēs saule, bet pēcpusdienā tveici daudzviet mazinās pērkona lietusgāzes, kas atsevišķos rajonos var būt arī stipras ar brāzmainu vēju un krusu. Vēl sestdien saglabāsies karstums, gaiss dienā iesils līdz +25…+30°, bet, ieplūstot vēsākai gaisa masai, svētdien vidēji gaisa temperatūra būs par 5° zemāka.

Jaunnedēļ virs Latvijas pakāpeniski pastiprināsies anticiklons. Gan Līgo, gan Jāņu dienā debesis lielākoties būs skaidras, spoži spīdēs saule un nokrišņu varbūtība ir ļoti maza. Pieturēsies lēns vējš un gaiss uzsils vismaz līdz +20…+25°, vien piekrastes rajonos būs mazliet vēsāks. Arī Jāņu nakts būs silta – gaiss atdzisīs tikai līdz +13…+16°. Aizvadītajās karstajās dienās daudzviet ūdens jau ir uzsilis līdz +17…+20°, vēsāks tas ir vien straujākās upēs, kā arī Baltijas jūras piekrastē un Vidzemē līča piekrastē.


1  029 skatījumi

Un Tavas domas par šo?