Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Tikšanās starp Donaldu Trampu un Kimu Čenunu varētu notikt nākamā gada sākumā

Tramps ir apmierināts ar ASV un Ziemeļkorejas attiecību attīstību!

Nākamā tikšanās starp ASV prezidentu Donaldu Trampu un Ziemeļkorejas līderi Kimu Čenunu varētu notikt nākamā gada sākumā, vēsta ārvalstu mediji.

ASV prezidents Donalds Tramps paziņojis par nākamo tikšanos ar Ziemeļkorejas līderi pēc tam, kad negaidīti atcelta ceturtdien paredzētā tikšanās starp ASV valsts sekretāru Maiku Pompeo un Ziemeļkorejas ārlietu ministru Kimu Jončolu.

Tramps uzsvēra, ka ir apmierināts ar ASV un Ziemeļkorejas attiecību attīstību, piebilstot, ka nākamais samits starp viņu un Kimu Čenunu varētu notikt “nākamā gada sākumā.”

Jau vēstīts, ka Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns ASV prezidentam Donaldam Trampam nosūtījis vēstuli ar aicinājumu sarīkot vēl vienu samitu.

Ja Ziemeļkorejas un ASV līderi tiksies vēl vienā samitā, eksperti prognozē, ka tad Kims varētu spert kādu konkrētu soli uz denuklearizāciju, piemēram, apsolot nodot sarakstu ar Ziemeļkorejas kodolobjektiem.

Trampa administrācija paziņojusi, ka sankcijas pret Phenjanu netiks atceltas, kamēr Ziemeļkoreja pilnībā neatteiksies no kodolieročiem. “Sankcijas tiks atceltas, kad mēs būsim pārliecināti, ka kodolieroči vairs nav drauds,” izteicies Tramps, piebilstot, ka nevarot sagaidīt brīdi, kad varēšot tās atcelt.

Foto: Getty Images


1  103 skatījumi

Un Tavas domas par šo?