Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Grupas “X Ambassadors” koncertu Rīgā iesildīs “Neon Saturdays”

Grupa “X Ambassadors” atzīmēs sava jaunā albuma “Orion”, kā arī singla “In Your Arms” izdošanu!

Koncertzālē “Palladium” 13. martā koncertturnejā “The Orion Tour” uzstāsies ASV indīroka grupa “X Ambassadors”. Koncertu iesildīs pašmāju grupa “Neon Saturdays”.

Grupa “X Ambassadors” atzīmēs sava jaunā albuma “Orion”, kā arī singla “In Your Arms” izdošanu, kas 2019. gada jūnijā tapis sadarbībā ar deju mūzikas producentu “Illenium”.

“X Ambassadors” Rīgā iesildīs pašmāju grupa – “Neon Saturdays”. Mūziķu apvienības singli “Phoenix”, “Get Up” un “Gravity” ir ieguvuši atzinību arī ārpus Latvijas robežām, iekļūstot radio staciju rotācijās Vācijā, Austrijā, Lielbritānijā, kā arī ielaužoties ASV koledžu radio TOP 200.

Grupas dalībnieki neslēpj sajūsmu par iespēju iesildīt publiku pirms “X Ambassadors”. “Šie ir pasaules līmeņa mūziķi, kuru daiļrade izstaro spēcīgas emocijas, autentiskumu un patiesumu. Šīs lietas mūs četrus iedvesmo visvairāk,” pauž “Neon Satudays” solists Andris Ēvelis.

2019. gadā “Neon Saturdays” izdeva savas pirmās trīs dziesmas latviešu valodā. No tām dziesma “Tik skaļi” (piedalās Reiks) ir iekļuvusi Latvijas Radio “Muzikālās bankas” fināla TOP 15. Pašlaik grupa strādā pie jauna materiāla un jau pavisam drīz padalīsies ar saviem klausītājiem.

“X Ambassadors” tiek dēvēti par alternatīvās mūzikas jaunajiem varoņiem. Viņu dziesma “Litost” iekļauta filmas “The Host” skaņu celiņā, bet “Renegades”, kuru daudzi atpazīst arī no automašīnas “Jeep Renegade” reklāmas, atradusies “Billboard” alternatīvās mūzikas topa virsotnē 12 nedēļas pēc kārtas. “X Ambassadors” koncertējuši kopā ar tādiem mūziķiem kā “Imagine Dragons”, “Jimmy Eat World” un “The Mowglis”.


1  105 skatījumi

Un Tavas domas par šo?