Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lieldienās gaidāms silts laiks un neliels lietus, nākamnedēļ kļūs vēl siltāks

Gaisa temperatūra var pārsniegt pat + 20 grādus!

Lieldienu svētkos saule mīsies ar mākoņiem, bet gaidāms silts laiks, informē Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Lielajā Piektdienā, no ziemeļaustrumiem Latvijai pietuvosies zema spiediena ieplaka, tādēļ mākoņu daudzums palielināsies, tomēr nokrišņi vēl nav gaidāmi. Pūtīs lēns vējš, un nakts laikā, debesīm skaidrojoties, termometra stabiņš daudzviet noslīdēs zem 0 grādu atzīmes. Savukārt, dienas laikā gaiss iesils līdz +13…+18 grādiem, bet vietām piekrastē būs nedaudz vēsāks: +8…+13 grādi, vissiltākā un saulainākā diena būs Kurzemē.

Sestdien un svētdien saule mīsies ar mākoņiem, un Pirmajās Lieldienās austrumu un centrālajos rajonos gaidāms neliels lietus. Gaisa temperatūra dienās, salīdzinot ar aizadīto darba dienām, būs par dažiem grādiem zemāka, tomēr laiks joprojām būs silts: +11…+16 grādi, vēsāks būs piekrastē. Naktīs termometra stabiņš noslīdēs līdz 0…+5 grādu atzīmei.

Nākamās nedēļas sākumā no austrumiem pakāpeniski pastiprināsies jauns anticiklons, līdz ar to Otrajās Lieldienās gaidāms silts un sauss laiks. Nedēļas turpinājumā Latvijā ieplūdīs siltāka gaisa masa, tādēļ gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies. Jau trešdien dienā termometra stabiņš daudzviet sasniegs +16…+19 grādus, bet nedēļas beigās temperatūra var pārsniegt pat + 20 grādus. Saglabāsies mainīgs mākoņu daudzums un lielākoties pūtīs lēns vējš.


1  318 skatījumi

Un Tavas domas par šo?