Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

LP koncertu Siguldā iesildīs pašmāju rokgrupa “Neon Saturdays”

2.jūlija koncertā Siguldas pilsdrupu estrādē uzstāsies poproka māksliniece LP!

Pasaulslaveno indī un poproka mākslinieci LP (Laura Pergolici) 2.jūlija koncertā Siguldas pilsdrupu estrādē iesildīs jaunā pašmāju grupa no Siguldas – „Neon Saturdays”.

Lauras Pergolici pašas sacerētais megahits „Lost On You”, kuram radītais klips „YouTube” vietnē ir ticis skatīts vairāk nekā 200 miljonus reižu, ir atnesis dziedātājai vispasaules atpazīstamu, padarot viņu par vienu no mūsdienu popmūzikas fenomeniem. Ņujorkas Longailendā jauktā itāliešu un amerikāņu ģimenē dzimusī LP muzikālu talantu izrādīja jau bērnībā, bet, kautrējoties par savu skaļo balsi, dziedāja, darbinot putekļsūcēju. Pakāpeniski viņa apguvusi ģitāras, ukuleles un harmoniku spēles prasmi. Ukuleles spēlēšana un svilpošana, kas trāpīgi papildina kompozīcijas, tagad jau kļuvusi par LP firmas zīmi.

Zināmu karjeras posmu, rakstot dziesmas citām slavenībām (Riannai, Kristīnai Agilerai, Šērai, „Backstreet Boys” un citiem), LP atteikusies sekot producentu norādījumiem un pati veidojusi savu karjeru. Kopš 2001.gada tapuši četri Lauras pilna apjoma albumi. LP jaunākais albums „Lost On You” atnesis viņai vispasaules atpazīstamību.

Titulkompozīcija ieņēma 1.vietu astoņu valstu, tostarp Francijas, Polijas, Čehijas, Grieķijas un citās hitparādēs. Itālijā kompozīcija ieguva pat trīskaršu Platīna statusu.

„LP ir viena no tām māksliniecēm, kas ar savu šarmu un iespaidīgo balsi pārsteidza mani jau no pirmās klausīšanās reizes. Esmu tiešām pateicīgs par iespēju kāpt uz vienas skatuves ar šo izcilo mūziķi, vēl īpašāku šo brīdi padara tas, ka tas notiks mūzu pilsētā – Siguldā,” par LP koncertu saka „Neon Saturdays” līderis Andris Ēvelis.

Grupas „Neon Saturdays” dzimtā pilsēta ir Sigulda. Puiši, kuri kāps uz skatuves pirms LP, vēl pavasarī izpelnījās klausītāju uzmanību ar savu jauno singlu „Get Up” un krāšņo mūzikas video, kurš tapa Turcijā. Singls paguva iekarot arī „Radio SWH” TOP20, pāris nedēļu laikā sasniedzot 7.vietu.

Ieeja pilsdrupās – no plkst.19.00. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas „Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv.

Foto: Publicitātes


1  684 skatījumi

Un Tavas domas par šo?