Vasaras kulminācijā pilsētā vētru un dzintara krastā, kā ierasts, gaidāms vērienīgs Liepājas Simfoniskā orķestra koncerts. Šoreiz 23. augustā divos koncertos – pulksten 15 un pulksten 20 – Liepājas koncertdārzā “Pūt, vējiņi!” orķestris aicina uz īpašu koncertu, kas veltīts maestro Raimonda Paula mūzikai. Kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri diriģenta Andra Veismaņa vadībā uz skatuves kāps Ance […]

