Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Būs skatāma mūsdienu dejas izrāde “Starp mums”

“Starp mums” pirmizrādi piedzīvoja 2020.gada sākumā un, pateicoties labajām skatītāju atsauksmēm, tagad ir laiks to pieredzēt atkal!

Deju studijas “REVERSE” horeogrāfe Liene Tunne un vieshoreogrāfe Ketija Varkale piedāvā mūsdienu dejas izrādes STARP MUMS atkārtotu uzvedumu! To būs iespēja noskatīties 30. jūnijā plkst. 19.00, 02. jūlijā plkst. 12.00 un plkst. 18.30, LKA teātra mājā “Zirgu pasts”.

“Starp mums” pirmizrādi piedzīvoja 2020.gada sākumā un, pateicoties labajām skatītāju atsauksmēm, tagad ir laiks to pieredzēt atkal. JVLMA studiju programmas “Deju un ritmikas skolotājs” absolvente Ketija Varkale un LKA LKK studiju programmas “Deju kolektīva vadītājs ar specializāciju džeza dejā” studente Liene Tunne ir izrādes satura radītājas un pirmatnējās idejas autores.

Izrāde sola ne tikai apburt skatītāju ar iespaidīgiem deju priekšnesumiem, bet arī iespēju ieslīgt dziļākās pārdomās par aktuālu tēmu – kā ir izlikties par to, kas neesi, lai iederētos sabiedrības radītajos rāmjos. Izrādes saturā par būtisko tiek izvirzīts nepieņemtā stāsts no dažādiem aspektiem – lai ne tikai līdzpārdzīvotu, bet arī rastu risinājumu, ieskatoties gan no sabiedrības skatupunkta, gan indivīda prizmas. Izrādes virsuzdevums ir iedvesmot skatītāju ieraudzīt, cik daudz iespēju mums ir visapkārt, tikai jāspēj noticēt un uzdrīkstēties!

Radošā komanda: Horeogrāfes, režisores, un tērpu mākslinieces – Liene Tunne un Ketija Varkale, soliste – Laura Zitmane, dejotājas – Elza Zapoļska, Evija Ronča, Estere Ozoliņa, Līva Dārzniece, Luīze Tunne, Līva Lidžus, Aleksandra Šmeisa, Asnāte Sīle, Liega Moļņika, Diāna Šerkunova, Sindija Spāde, Laura Buivide, Karīna Alksne, Emīlija Roga, Ance Zaļuma, producente – Estere Ozoliņa, gaismotājs – Dainis Sumišķis.


1  152 skatījumi