Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Grupa “Bermudu Divstūris” izziņo grupas vēsturē vērienīgāko koncertu

Aicina uz grupas vēsturē vērienīgāko koncertu 2023. gada 1. septembrī, "Arēnā Rīga"!

Hitu karaļi un šovmeņi – grupa “Bermudu Divstūris”, turpinot jau aizsākto tradīciju, – svinēt vasaras noslēgumu ar enerģisku un jaudīgu ballīti, aicina uz grupas vēsturē vērienīgāko koncertu 2023. gada 1. septembrī, “Arēnā Rīga”.

Pirms divām nedēļām izskanēja grupas jaunākā albuma “Vidēji Glīts” tūres noslēguma koncerts Arēnā Rīga, pulcējot vairāk nekā 7500 apmeklētāju. Uzklausot fanu un atbalstītāju lielo interesi, grupa ir nolēmusi – aizsākto tradīciju, sarīkojot neaizmirstamus vasaras noslēguma svētkus, vērst plašumā, pulcējot vēl lielāku fanu loku un pārsteidzot ar šovu, kāds līdz šim vēl nebūs redzēts. Tāpat grupa sola arī jaunus hitus, kas viennozīmīgi kļūs par neatņemamu sastāvdaļu labam garastāvoklim ikdienā vai trakai ballītei piektdienas vakarā.

“Aizvadot tūres “Vidēji glīts” deviņus koncertus šovasar, mēs vēlreiz pārliecinājāmies, ka mūsu klausītāji ir paši labākie, jo saņēmām tik daudz enerģijas, kuras pietiks visai apkures sezonai. Iedvesmoti no klausītāju uzticības un ideju pilni, mēs kopā ar bratukiem gribam iet vēl tālāk, piedāvājot šovu vēl jaudīgākā līmenī, lai skan ne vien visa Rīga, bet arī Latvija, un varbūt arī pasaule,” teic Biceps un Triceps.

Biļetes uz koncertu ir pieejamas jau tagad, tādēļ aicinām tās iegādāties jau laicīgi Biļešu Paradīzes kasēs vai www.bilesparadize.lv.


1  078 skatījumi