Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Jau šovakar Latvijā ar koncertu atgriežas šarmantā LP

LP savu slavas gājienu Eiropā uzsāka ar platīna statusu ieguvušo hitu Lost On You, kas 2016. gadā burtiski uzspridzināja mūzikas topus visā Eiropā!

Šovakar, 20. septembrī, ar jaunu koncertprogrammu Arēnā Rīga viesosies šarmantā un neatkārtojamā Laura Pergolicci jeb LP.

Viņa apbūrusi klausītājus visā pasaulē un arī pie mums viņas daiļrade ir ļoti iecienīta, par ko liecina labi apmeklētie iepriekšējie koncerti gan Arēnā Rīga, gan Siguldas pilsdrupu estrādē.

Vakara laika plāns:

19:00 ieeja Arēnā Rīga
20:00 Rio Costa
21:00 LP

LP savu slavas gājienu Eiropā uzsāka ar platīna statusu ieguvušo hitu Lost On You, kas 2016. gadā burtiski uzspridzināja mūzikas topus visā Eiropā, jo īpaši mūsu reģionā un Grieķijā. Taču LP nav stāsts par vienu hitu, gandrīz katras viņas dziesmas klausījumi Spotify straumēšanas servisā ir mērāmi miljonos. Kā populārākās no tām varam minēt Muddy Waters, Strange, When We’re High, Other People, Tightrope, Tokyo Sunrise, Night Like This u.c.

Pērn rudenī LP laida klajā savu sesto studijas albumu ar nosaukumu “Churches”, kura populārākie singli ir Goodbye, The One That You Love, How Low Can You Go, and One Last Time.


829 skatījumi

Un Tavas domas par šo?