Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Jungle atgriežas Latvijā ar vērienīgu koncertu Siguldas pilsdrupu estrādē

2024. gada 12. jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē notiks aktuālās mūzikas cienītāju atkaltikšanās ar šī brīža dejotrosinošāko Lielbritānijas grupu Jungle!

2024. gada 12. jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē notiks aktuālās mūzikas cienītāju atkaltikšanās ar šī brīža dejotrosinošāko Lielbritānijas grupu Jungle.

Pēc 10 uz skatuves pavadītiem gadiem Toms Makfārlends un Džošs Loids-Vatsons, duets Jungle no Apvienotās Karalistes, ir atkal klāt ar jaunatklātu pārliecību. Šogad viņi ir bijuši īpaši sprāgstoši – izdevuši “Volcano”, savu ceturto albumu un otro ierakstu no pašu izdevniecības. Šis albums ir skaidrs pierādījums tam, ka Jungle jūtas arvien pārliecinošāki un brīvāki, atļaujot sev eksperimentēt kopā ar domubiedriem, un viņu radošumam vairs nav nekādu robežu. Aģentūra 8 Days A Week rīko Jungle tūres koncertus arī Lietuvā un Igaunijā. 3 pilsētas, 3 lieliski koncerti un neaizmirstama pieredze.

Nesen intervijā slavenajam mūzikas žurnālam “Rolling Stone” Jungle tā arī paziņoja: “Mēs burtiski varam darīt visu, ko vēlamies.” Un tas ir grupas galvenais iedvesmas avots un radošais dzinulis – izteiksmes un izpausmes brīvība. “Tikai tādā veidā mēs varam pievērst pietiekamu uzmanību detaļām un izvirzīt sev jaunus izaicinājumus,” paskaidro grupa. Visas savas darbības viņi nosaka paši. Viņi nav no tiem, kas kaut ko iespēlē studijā un nodod producentam pabeigšanai, un tad palūdz vēl kādam citam uzmeistarot video – katru soli Jungle veido ar iesaisti, iedvesmu un koncentrētu uzmanības devu. Tas viss prasa laiku, bet rezultāts atmaksājas!

Biļešu iepriekšpārdošana

Iepriekšpārdošanā biļetes vienmēr ir lētākas. Biļetes uz Jungle šovu Siguldā nonāks tirdzniecībā pirmdien, 20. novembrī, bet kvēlākie Jungle cienītāji varēs tās iegūt agrāk, turklāt ietaupot. Tiesa, tam vajadzīgs īpašs kods no 8 Days A Week.

Iepriekšpārdošana oficiāli jau ir sākusies un turpināsies līdz svētdienas, 19.novembra, pusnaktij. Mūs gaida vēl viens izcils koncerts un labākais vasaras sākuma piedzīvojums ar Jungle. Lai saņemtu individuālu atlaides kodu, raksti aģentūrai ziņu Facebook vai www.8dw.lt, un iespēja iegūt lētākās biļetes būs kabatā!

Katru savu jaunāko dziesmu Jungle nosvin ar videoklipu, un šos videoklipus nav iespējams palaist garām.
Videoklipi ir Jungle patiesā aizraušanās – šogad iznākušajam albumam “Volcano” jau ir publicēti veseli 12 krāšņi video, un katrs no tiem ir dzīvi svinošo dejas soļu piesātināts. Jungle pasaulē ir atļauts dejot it visur – pie galda, skatītāju rindās, modes skatē uz mēles, aizskatuvē un grimētavā. Un visi deju soļi ir šīs brīvības manifests – katrs videoklips ir kā maza filma, ko skatāmies, kad vienatnē aizveram acis un ļaujamies dejai.

Jungle jaunāko albumu ir ieteicams noklausīties no sākuma līdz beigām. To ir viegli izdarīt, jo gandrīz visām dziesmām ir horeogrāfijas paraugdemonstrējumi, iemūžināti videoklipos.

Jungle mūzika ir piemērota jebkurai telpai un gadalaikam, jebkurai gaumei – gan tiem, kas ilgojas pēc disko, gan tiem, kas meklē kaut ko inteliģentu mūzikā. Klausoties viņus, nav iespējams nekustēties. Viņu enerģija un skaņdarbi ir infekciozi, valdzinoši un saistoši. Pilnīgs kaifs. “Deja ir instinktīvākais veids, kā cilvēki reaģē uz mūziku. Tas ir visspēcīgākais mākslas veids,” uzskata Jungle, un tik tiešām – viņu koncertos ir viegli sajusties kā viņu klipa varoņiem.


854 skatījumi