Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kinodziesmu koncertā «Ar zelta palmu kannā» – populārākās dziesmas no kinofilmām un TV seriāliem

Pirmais koncerts notiks 3. septembrī plkst.19 VEF Kultūras pilī, pēc tam tas skanēs arī citviet Latvijā!

Šoruden Latvijas pilsētās skanēs jaunums – kinodziesmu koncerts «Ar zelta palmu kannā», kura režisors un scenārija autors ir lieliskais aktieris Mārtiņš Egliens, savukārt populāras dziesmas no filmām un TV seriāliem izdziedās aktieri Dita Lūriņa, Zane Dombrovska, Ainārs Ančevskis, Gundars Silakaktiņš un Ģirts Ķesteris. Pirmais koncerts notiks 3. septembrī plkst.19 VEF Kultūras pilī, pēc tam tas skanēs arī citviet Latvijā.

Programmā iekļautas dziesmas «Ak, tu Dieva tēva ziņa», «Mazu, mazu rasas pili», «Mīļie puiši, labie puiši» no filmas «Īsa pamācība mīlēšanā», «Nakts dziesma« («Melnā vēža spīlēs»), «Viņi dejoja vienu vasaru» («Elpojiet dziļi»), «Dziesma nenosalst» («Limuzīns Jāņu nakts krāsā»), «Virši zied» («Likteņdzirnas»), «Bez puišiem nevar tik un tā» («Vajadzīga soliste»), «Meitenes vēl pasakām tic» («Viņas melo labāk») u.c. zināmi un iemīļoti skaņdarbi. Par muzikālo pavadījumu koncertos gādās instrumentālā grupa: Jānis Zvirgzdiņš (taustiņinstrumenti), Mārcis Vasiļevskis (ģitāra), Ralfs Arbidāns (bass), Anrijs Grinbergs (bungas).

«Ar mīlestību pret latviešu kino mūziku un tās ietekmi uz katra latvieša ikdienu un svētku dienām, ar vieglumu un humoru par kino likteni skarbos vēsturiskajos apstākļos. Īpašā balvu pasniegšanas ceremonijā atjaunosim vēsturisko taisnīgumu un izdalīsim visus apbalvojumus, kas pelnīti pienākas latviešu kino mūzikai, bet pagājuši secen, jo bija laiks, kad «Lielais Kristaps» vēl nebija dzimis, «Oskars» – pārāk tālu, bet «Zelta palmas zars» nespēja pārliekties pār dzelžu sētu….» ar smaidu saka koncerta dalībnieki, piebilstot: «Tās būs dziesmas, kuras pazīstam un mīlam; jaunās skaņās ar veco labo garšu. Tā kā uz skatuves būs ne tikai teātra, bet arī seriālu aktieri, tad, protams, skanēs arī jaunākie hiti no TV novelēm.»

Koncerts «Ar zelta palmu kannā» notiks: 3. septembrī plkst.19.00 VEF Kultūras pilī

Biļetes var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.


1  164 skatījumi