Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Koncertdārzs “Pūt, vējiņi!” aicina uz koncertizrādi “Mīli mani!”

Programmas nosaukumā ietverta dzejnieces Māras Zālītes dzejas rinda!

5. jūlijā pulksten 19:00 koncertdārzā “Pūt, vējiņi!” vasaras vakaru muzikālo programmu sērijā “Tikšanās zem abažūriem” uzstāsies aktieri Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Kaspars Znotiņš un komponists Kārlis Lācis koncertizrādē “Mīli mani!”

Programmas nosaukumā ietverta dzejnieces Māras Zālītes dzejas rinda. Izdziedāt un izrunāt mātes rakstītu dzeju par mīlestību – to piedzīvo vien nedaudzi. Aktrisei Ilzei Ķuzulei-Skrastiņai šo lomu atvēlējusi pati dzīve un komponists Kārlis Lācis. Komponists, kura radošā amplitūda ir apbrīnojama (no teātra mūzikas līdz džezam, no kora mūzikas līdz simfonijai), aicinās dzejā un mūzikā doties tuvāk mīlestības izpratnei koncertizrādē “Mīli mani!”

Kārlis Lācis ir mākslinieks, kura vārds Latvijā komentārus neprasa. Viņa darbu sarakstā ir populāras un apbalvotas teātra izrādes, to vidū Liepājas teātra mūzikli “Pūt, vējiņi!” un “Purva bridējs ugunī”, sadarbība ar izcilākajiem Latvijas mūziķiem un skatuves māksliniekiem. Viņš pazīstams ne tikai kā komponists, bet arī kā pianists, aranžētājs un producents.

Skatītāju uzmanības loloti un kritiķu atzīti ir aktieri Ilze Ķuzule-Skrastiņa un Kaspars Znotiņš. Inteliģents un izjusts dzejas lasījums mīsies ar trāpīgiem un asprātīgiem redzējumiem kopā ar dziesmām un muzikāliem skaņdarbiem, vedinās doties ceļojumā pretim mīlestībai.
Programmā skanēs Kārļa Lāča dziesmas ar Māras Zālītes vārdiem un dzeja no Šekspīra līdz mūsdienu latviešu autoriem. Dzirdēsim arī mūziku no teātra izrādēm un fragmentus no Imanta Ziedoņa dzejas. Sirsnīgā gaisotnē pie galdiņiem būs iespēja niansētā pietuvinājumā klausīties dzeju un mūziku, malkojot dzērienu un baudot Liepājas vasaras vakaru.

Ieeja pasākuma vietā no pulksten 18:00, koncertdārzā darbosies kafejnīca.

Biļetes aicinām iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un mājas lapā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena 20,00 – 25,00 EUR.


1  022 skatījumi