Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Spīķeru koncertzālē izskanēs muzikāls uzvedums bērniem “Trīs sivēntiņi un vilks”

Galvenās lomas uzvedumā atveidos Latvijā pazīstami mākslinieki – čellu grupa “Melo-M”, dziedātāji Daumants Kalniņš un Sonora Vaice, deju priekšnesumus sniegs Tāļa Sila baleta studijas “Grande” audzēkņi!

VSIA “Latvijas Koncerti” ciklā “Patiešām maziņiem” aicina uz muzikālu uzvedumu bērniem “Trīs sivēntiņi un vilks”, šī gada 2. un 3. martā Spīķeru koncertzālē. Uzvedumā skanēs klasiskās mūzikas skaņdarbi, tautasdziesmas un pasaulē populāru mūzikas grupu “The Beatles”, “Queen” mūzika. Galvenās lomas uzvedumā atveidos Latvijā pazīstami mākslinieki – čellu grupa “Melo-M”, dziedātāji Daumants Kalniņš un Sonora Vaice, deju priekšnesumus sniegs Tāļa Sila baleta studijas “Grande” audzēkņi.

Pusstundu pirms koncerta mazajiem skatītājiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās – darboties ar Latvijas Nacionālā dabas muzeja pārstāvjiem un muzicēt kopā ar Yamaha mūzikas skolas skolotājiem.

Aizraujošiem piedzīvojumiem bagāts būs muzikālais uzvedums bērniem “Trīs sivēntiņi un vilks”. Stāsts par trīs sivēnu brālīšiem – Nif – Nif, Naf – Naf, Nuf – Nuf, vienu centīgu, apzinīgu brālīti un diviem nerātniem un pavisam neapdomīgiem. Tuvojas ziema, laiks domāt par mājas celšanu, taču vēl tik ļoti gribas baudīt dzīvi! Pienāk diena, kad divus no brālīšiem Vilks pārsteidz nesagatavotus. Taču tālākais stāsts jau ir pavisam citāds, jo parādās Kaza, kazlēni, pelītes un izrādās Vilks šajā stāstā vairs negrib būt ļauns! Caur dziesmām un jautrām epizodēm uzvedums liks aizdomāties par to, kas ir patiesi svarīgs – vieglprātīga dzīves baudīšana vai rūpes par savu un ģimenes drošību. Lai arī cik grūtas situācijas mums piespēlē dzīve, stāsta beigās vienmēr uzvar draudzība un labestība. Muzikālā uzveduma skatītājiem būs iespēja aizrautīgi dzīvot līdzi visiem iemīļotās pasakas „Trīs sivēntiņi un vilks” varoņu piedzīvojumiem, kas šajā uzvedumā būs mazliet savādāki kā ierasts.

Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu paradīze“ kasēs un internetā.


851 skatījumi