Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

TV3 Jāņu dienā piedāvā koncertuzvedumu “Īsa pamācība līgošanā”

TV3 saviem skatītājiem piedāvā iespēju turpināt svētku ielīgošanu, skatoties svētku koncertuzvedumu!

Jāņu vakarā, 24. jūnijā plkst. 20:40, TV3 saviem skatītājiem piedāvā iespēju turpināt svētku ielīgošanu, skatoties svētku koncertuzvedumu “Īsa pamācība līgošanā”, kas balstīts uz Rūdolfa Blaumaņa stāstu motīviem, taču šoreiz stāsts būs par kādu meiteni vārdā Santa.

Koncertuzveduma varoņi izpildīs Latvijā iemīļotas dziesmas – gan mūsdienu popa un šlāgera mūzikas hitus, kas īpaši pielāgotas uzvedumam, gan dziesmas, kuras izpildīs filmas “Īsa pamācība mīlēšanā” leģendārā grupa “Ornaments”.

Stāsta centrā būs Santa, kas pēc daudziem prombūtnes gadiem ieradusies Latvijā un satiek savu skolas laiku draudzeni Mariju. Abas kopā nolemj, ka Līgo nakti pavadīs Santas bērnības ciemā, kur, protams, dāmas cer atrast sev īstos partnerus lustīgai līgošanai. Vispirms Santa nolemj doties pie puiša, kurš viņai jaunībā paticis un ir izteicis vēlēšanos satikties Līgo naktī, taču ne viss ir tā, kā agrāk un viens pēc otra satiktie jaunības kavalieri ierauj draudzenes dažādu interesantu atgadījumu virpulī. Vai meitenes tiks galā ar pārbaudījumiem un vai uzplaiksnīs mīlestība, to uzzināsim ciema zaļumballē.

“Jautri raidījumi jāveido jautri – ar humoru, labu noskaņojumu, komandu, kurā viens otru saprotam no pusvārda, ar vēlmi radīt un iepriecināt skatītāju. Ja visi šie nosacījumi saslēdzas, top filma par dzīvi, par mums, par mūsu radiem un kaimiņiem, par svētku svinēšanu un īsteni mūsdienīgām attiecībām. Tad pašā Jāņu vakarā ļausimies labam noskaņojumam, smaidam un līdzi dziedāšanai”, aicina koncertuzveduma režisore Dita Torstere.

Koncertuzvedumā piedalīsies dažādu paaudžu mīlēti aktieri – Esmeralda Ermale, Rolands Zagorskis, Viktors Ellers, Elīna Vāne, Egons Dombrovskis, Ģirts Liuziniks, Anna Nele Āboliņa, Elīna Avotiņa, Sandija Dovgāne un Jānis Vimba.


892 skatījumi

Un Tavas domas par šo?