Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Brīvdienās nokrišņi mitēsies

Gaiss iesils līdz pat +24 grādiem!

Šajās brīvdienās, pietuvojoties augsta spiediena atzaram, nokrišņi mitēsies un gan sestdiena, gan svētdienas dienas pirmā puse būs saulaina, taču sākot ar svētdienas pēcpusdienu, no austrumiem pietuvosies jauna nokrišņu zona, kas nesīs lietu un pērkona negaisus. Arī tālākajās nākamās nedēļas dienās bieži līs un ducinās pērkons, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Naktī uz piektdienu debesis aizklās mākoņi un gandrīz visā valsts teritorijā gaidāms pērkona negaiss. Visintensīvākie nokrišņi gaidāmi centrālajos rajonos. Arī dienā vietām nokrišņi turpināsies. Dominēs mērens ziemeļaustrumu, ziemeļu vējš, kas negaisa laikā būs brāzmains. Gaiss iesils līdz +19…+24°, bet vietām līča piekrastē būs nedaudz vēsāks, tur +14…18°.

Brīvdienās, pietuvojoties augsta spiediena apgabalam, nokrišņu daudzums samazināsies. Sestdien mākoņi izklīdīs un dienā daudzviet uzspīdēs saule. Pūtīs mērens ziemeļaustrumu, ziemeļu vējš un gaiss dienas laikā iesils līdz +18…+23°, vien vietām piekrastē gaisa temperatūra būs +17…+20° robežās. Svētdien dienas pirmajā pusē vēl gaidāms saulains laiks, bet jau sākot ar priekšpusdienu no austrumiem debesis aizklās mākoņi un austrumu rajonos līs, iespējams arī pērkona negaiss. Naktī termometra stabiņš noslīdēs līdz +11…+14° atzīmei, bet dienas laikā gaiss iesils līdz +16…+21°.

Nākamās nedēļas sākumā Latvijas teritorijai pietuvosies ciklons, kas daudzviet atnesīs lietu un, līdz ar lietu, iespējams arī pērkona negaiss. Pūtīs mērens ziemeļu puses vējš, termometra stabiņš naktīs noslīdēs līdz +12…+16°, bet dienās gaisa temperatūra būs +16…+22° robežās.

Darba nedēļas vidū un izskaņā mākoņu daudzums pamazam samazināsies, saule uzspīdēs biežāk, kā arī teritorijā ieplūdīs siltāks gaiss.


1  119 skatījumi

Un Tavas domas par šo?