Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Festivālā Summer Sound uzstāsies superhita “Ride it” autors DJ Regard

Viņa ceļš uz popularitāti visā pasaulē sākās sociālajā tīklā TikTok!

Festivālā Summer Sound uzstāsies dīdžejs Regard, kura ceļš uz popularitāti visā pasaulē sākās sociālajā tīklā TikTok.

Dīdžejs Regard, īstajā vārdā Dardans Aliu ir no Kosovas, kur savu karjeru uzsāka jau 2008. gadā, kļūstot par vienu no atpazīstamākajiem Balkānu reģiona dīdžejiem.

Pasaules slavu DJ Regard ieguva 2019. gadā ar savu hitu Ride It, kļūstot par strauji augošā sociālā tīkla TikTok sensāciju, kā arī ar vairāk nekā 30 miljoniem skatījumu platformā Youtube un 16 miljoniem ikmēneša klausītāju mūzikas straumēšanas platformā Spotify. Turklāt viņa populārākais hits Ride It platfromā Spotify ir noklausīts jau vairāk nekā 300 miljonu reižu. Šie skaitļi, tāpat kā Regard popularitāte turpina augt ar katru dienu.

DJ Regard līdz šim populārākais hits Ride It ir remiksa versija 2008. gada angļu dziedātāja Džeja Šīna (Jay Sean) dziesmai ar tādu pašu nosaukumu. DJ Regard versijā šī dziesma ieguva milzu popularitāti sociālajā tīklā TikTok, pēc tam nonāca radio rotācijās visā pasaulē un topu virsotnēs apsteidza pat tādus grandus kā Edu Šīranu, Post Malone un citus. Arī Latvijas radio staciju topos šī dziesma vairākas nedēļas saglabāja stabilu vietu klausītāko dziesmu augšgalā.

Sociālajā tīklā TikTok dziesmas popularitāte bija tik liela, ka aizsāka kustību #rideitchallenge, kurā TikTok lietotāji publicēja savus video dejojot pie DJ Regard superhita.

Šobrīd DJ Regard ir devies Anglijas tūrē, bet viņa uzstāšanās festivālā Summer Sound būs viņa pirmā viesošanās Baltijas valstīs.

Katru nedēļu festivāls Summer Sound izvēlas izziņošanai vienu mākslinieku, kurš šajā gadā uzstāsies festivālā. Iepriekšējās nedēļās ir izziņots viens pēdējo gadu populārākajiem dīdžejiem pasaulē – franču dīdžeju Kungs, kurš popularitāti pasaulē ieguva ar dziesmu This Girl, Don’t You Know un I feel so bad, kā arī viena no šī brīža aktuālākajām pašmāju grupām – Astro’n’out.

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls Summer Sound Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.

Biļetes uz festivālu Summer Sound var iegādāties šeit: https://summersound.lv/

Festivāls Summer Sound 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.


1  143 skatījumi

Un Tavas domas par šo?