Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Izvēloties produkciju, patērētāji lielu uzmanību pievērš kvalitātes zīmēm

Patērētāji labprāt izvēlas vietējo produkciju, kura marķēta ar kvalitātes zīmi!

Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centrs (SDTIC) noskaidrojis, ka šobrīd arvien vairāk cilvēku veikalos izvēlas vietējo ražotāju produkciju – to atzinuši vairāk kā 70 % aptaujāto. Tas darīts gan, lai atbalstītu pašmāju lauksaimniekus un ražotājus, kuriem nereti nākas saskarties ar sarežģītiem izaicinājumiem un grūtībām, gan, jo pašmāju ražotā produkcija atzīta par garšīgāku, kvalitatīvāku un labāku. Savukārt paši uzņēmēju, lai motivētu cilvēkus iegādāties tieši pašmāju produkciju, par nepieciešamību atzinuši produkcijas marķēšanu ar kvalitātes zīmi.

Nenoliedzami, ka mūsdienās vietējie ražotāji un lauksaimnieki saskaras ar vairākiem izaicinājumiem – vietējo ražotāju precēm jākonkurē ar analogiem importa izstrādājumiem, ar atsevišķu produkciju iepirkuma cenu samazinājumu, gan dažādiem citiem globāliem izaicinājumiem.

Uzņēmēji atzīst, ka liela nozīme šajā laikā ir tieši iedzīvotāju atbalstam, kuriem, izvēloties vietējo produkciju, sniegta iespēja izvēlēties drošus un kvalitatīvus Latvijas produktus. Tādējādi ikviens sniedz nozīmīgu atbalstu gan ražotājiem, gan valsts ekonomikai kopumā. Uzņēmēji atzīst, ka liela nozīme ir kvalitātes zīmēm.

Arī SDTIC aptauja liecina, ka patērētāji labprāt izvēlas vietējo produkciju, kura marķēta ar kvalitātes zīmi, tādējādi gūstot pārliecību, ka izvēlas vislabāko sev un savai ģimenei. Kvalitātes zīmi kā par nozīmīgu faktoru nosaukuši gandrīz 2/3 aptaujāto.

Arī birojs “Latvijas Produkts” aicina uzņēmējus pieteikties nacionālajām kvalitātes zīmēm, sniedzot pircējiem iespēju atbalstīt vietējo ražotāju, veicināt ekonomikas izaugsmi un nodrošināt Latvijas ģimenes ar kvalitatīvu un pārbaudītu vērtību – vietējiem produktiem.

Pašam uzņēmumam tā ir pārbaudīta iespēja popularizēt savu produktu un uzsvērt tā kvalitāti, un apliecināt, ka tā izveidē esat ieguldījuši smagu darbu, entuziasmu un ka tas tiek novērtēts gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: http://pieteikums.lv/latvijas-zimoli


1  019 skatījumi

Un Tavas domas par šo?