Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kariņš: Valdības mērķis ir jūnijā pārtraukt ārkārtas situāciju Latvijā

Pēc 9. jūnija ārkārtas situācija varētu tikt atcelta!

Valdības mērķis ir jūnijā pārtraukt Covid-19 izplatības dēļ noteikto ārkārtas situāciju Latvijā, vienlaikus saglabājot zināmus ierobežojumus, trešdien intervijā LTV “Rīta panorāmā” norādīja premjers Krišjānis Kariņš (JV).

“Mūsu mērķis ir atcelt ārkārtējo stāvokli pēc 9. jūnija. Parastajos likumos mēs izdarīsim izmaiņas, lai valdība varētu ātrāk reaģēt uz dažādiem situācijas saasinājumiem. Ārkārtējā stāvokļa beigas nenozīmētu dažādu drošības pasākumu atcelšanu,” norādīja Kariņš.

Pēc viņa sacītā, nākamnedēļ valdībā plānots uzklausīt jaunāko informāciju par epidemioloģisko situāciju Latvijā un pēc tam lemt par to, vai ārkārtējā situācija Latvijā ir saglabājama vai atceļama.

Tāpat viņš klāstīja, ka ir plānots pieņemt uz vairākiem mēnešiem terminētu īpašu likumu, kas valdībai dotu papildus pilnvaras, lai tā var operatīvi reaģēt uz jaunām situācijām Covid-19 izplatībā un spēj pasargāt sabiedrības veselības intereses.

Jau ziņots, ka saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu Latvijā no 13.marta līdz 9. jūnijam ir izsludināta ārkārtējā situācija.

Foto: Valsts kanceleja


1  077 skatījumi

Un Tavas domas par šo?