Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nedēļas izskaņā saglabāsies sauss laiks

Daudzviet gaiss iesils līdz +21 grādam!

Anticiklons austrumos, kura ietekmē iepriekšējās dienās Latvijā saglabājās rudenīgi silts un sauss laiks, pakāpeniski atkāpsies un virs Latvijas sāks valdīt cikloni – laiks pakāpeniski kļūs vējains un lietains, informē Latvijas vides, ģeoloģijas un meteroloģijas centrs.

Nedēļas nogalē Latvijā saglabāsies silts un sauss laiks, pūtīs lēns līdz mērens austrumu puses vējš. Naktīs gaisa temperatūra gaidāma +6…+14° robežās, bet dienās iesils līdz +14…+18°. Sestdien lietus gaidāms galvenokārt austrumos, bet svētdien Latviju šķērsos plaša nokrišņu zona un līs jau visā Latvijas teritorijā, ka arī vietām pūtīs brāzmains dienvidaustrumu, dienvidu vējš, sasniedzot 15-16 m/s. Svētdien gaidāms lielākoties mākoņains laiks, tomēr, no dienvidiem ieplūstot nedaudz siltākam gaisam, daudzviet termometra stabiņš pakāpsies līdz +19…+21° atzīmei.

Pirmdiena arī gaidāma mākoņains, bet otrdien rietumos debesis pa laikam skaidrosies, bet joprojām daudzviet līs. Naktīs gaisa temperatūra pieturēsies +9…+16° robežās, savukārt dienā gaiss iesils līdz +15…+20°.

Arī darba nedēļas vidū gaidāms lielākoties mākoņains un lietains laiks – trešdien lietus gaidām vien vietām, bet, pēc šī brīža prognozēm, naktī uz ceturtdienu Latviju no dienvidiem šķērsos neliels ciklons, kas atnesīs intensīvu lietu un vietām arī brāzmainu vēju – visintensīvākie nokrišņi gaidāmi valsts centrālajos rajonos. Turpmākajās dienās lietains laiks saglabāsies, gaisa temperatūra sāks pazemināties, kā arī pastiprināsies vējš.


1  012 skatījumi

Un Tavas domas par šo?