Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ventspils pilsētas domes darbu pozitīvi vērtē 83% ventspilnieku

Ventspilnieki atzinīgi novērtējuši arī Ventspils mēra Lemberga darbību!

Saskaņā ar Sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS šī gada februārī veiktās aptaujas rezultātiem, 83 % aptaujāto Ventspils iedzīvotāju atzinīgi vērtē Ventspils domes darbību, tajā skaitā 14% aptaujāto norādījuši, ka domes darbību vērtē ļoti pozitīvi.

Pašvaldības darbu negatīvi februārī novērtējuši vien 10 procenti respondentu.

Ventspils mērs Aivars Lembergs pauž gandarījumu, ka neskatoties uz negatīvo PR kampaņu vairāku mēnešu garumā, ventspilnieki Ventspils pilsētas domes un tās deputātu darbu vērtē kā pozitīvu un pat ļoti pozitīvu.

“Kopumā mēs varam būt gana apmierināti ar šiem rezultātiem. Domes darbu ļoti pozitīvi vērtē 14%, bet ļoti negatīvi vērtē tikai nepilni 2%. Tā kā tā atšķirība ir 7 pret 1. Savukārt pozitīvi vērtē gandrīz 70%, bet negatīvi 9%. Tā kā kopā tas pozitīvais vērtējums ir ļoti labs,” rezultātus komentēja politiķis.

Viņš uzsvēra, ka domi interesē ne tikai lietas, kas novērtētas pozitīvi, bet arī negatīvi, lai “varētu izdarīt kaut ko labu un tie, kas šodien nav apmierināti, galu galā būtu apmierināti”.

“Tā kā mums ventspilnieku domas nav vienaldzīgas,” uzsvēra Lembergs.

Savukārt Lemberga darbības vērtējumu ļoti pozitīvi vērtē 26%, bet ļoti negatīvi tikai 5%. Pozitīvi vērtē 46%. Pēc Lemberga sacītā, tas liecina tikai par to, ka ventspilnieki saprot, ka ASV piemērotās sankcijas ir tikai daļa anti-Lemberga kampaņas.

Foto: F64


1  224 skatījumi

Un Tavas domas par šo?