Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ziemassvētkos izvēlēsimies pašmāju ražotāju preces

Svētkos atbalstīsim vietējos!

Turpinoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, svētdien, 6. decembrī, Latvijā un arī visā pasaulē atzīmēs Otro adventi. Birojs “Latvijas Produkts” šajā svētku laikā aicina ikvienu atbalstīt vietējos ražotājus, kuri šobrīd saskaras ar dažādiem Covid-19 saistītiem ierobežojumiem, un svētkos saviem mīļajiem sagādāt Latvijā ražotu produkciju.

“Lai arī šie Ziemassvētki būs klusāki kā ierasts, šie svētki joprojām ir brīnumu laiks un došanas laiks. Birojs “Latvijas Produkts” aicina atcerēties, ka arī vietējie mājražotāji piedāvā svētku gardumus un dāvanas, ar kurām iepriecināt savus mīļos. Sabiedrības atbalsts vietējiem ražotājiem šobrīd ir svarīgāks kā jebkad, jo tikai kopā mēs varam palīdzēt viņiem pārvarēt krīzes situāciju un nodrošināt saimniecības darbības nepārtrauktību,” norādīja birojā “Latvijas Produkts.”

Tāpat birojs atgādina, ka vietējiem uzņēmumiem uz izdevīgiem nosacījumiem joprojām ir iespēja pieteikties trīs dažādām nacionālajām kvalitātes zīmēm, kas palīdzēs popularizēt tā produkciju:

– “Latvijas Produkts” ir kvalitātes zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un kvalitāti.
– Kvalitātes zīme “Quality Product of Latvia” veidota ar mērķi Latvijas produkciju popularizēt un izcelt ārvalstu tirgū.
– Kvalitātes zīme “Dabīgs Produkts” veidota ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai.

Uzņēmumi, kuri izmanto kādu no uzskaitītajām nacionālajām kvalitātes zīmēm, vienlaikus var izmantot arī plašas publicitātes iespējas to atpazīstamības un pārdošanas apjoma pieaugumam.

Plašāk: http://pieteikums.lv/latvijas-zimoli


1  357 skatījumi

Un Tavas domas par šo?