Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Aicina uz vērienīgu festivālu Andrejostas kvartālā

Kā liecina festivāla nosaukums “Cirks vasaras naktī”, apmeklētājiem būs iespēja baudīt arī dažādus cirka priekšnesumus!

Neona gaismas, dažādi mākslinieki un cirka priekšnesumi – tas viss gaidāms vienā no šīs vasaras krāšņākajiem festivālā Andrejostas kvartālā, uz kuru 13. augustā aicina Somersby. Kopā ar tādiem zināmiem mūziķiem un izpildītājiem kā Intars Busulis un Abonementa orķestris, DJ Rojs Rodžers, DJ Makree un DJ NF3, skatītājus priecēs arī gumijcilvēks un garkājis, uguns šovs un žonglieris, elpu aizraujošs pārgājiens uz troses 10 metru augstumā, kā arī citi priekšnesumi un darbnīcas.

Intars Busulis ir viens no temperamentīgākajiem Latvijas mūziķiem, kura uzstāšanās sniedz enerģijas un pozitīvu emociju lādiņu. Intara sadarbība ar Abonementa orķestri ir vainagojusies ar dažādām koncertprogrammām, turnejām un vairākiem veiksmīgiem albumiem. Šīs vasaras ietvaros to papildinās arī festivāls Andrejostas kvartālā.

Pie DJ pults festivālā būs iespējams redzēt vairākus populārus māksliniekus – DJ Roju Rodžeru, kurš atzīst arī par ietekmīgāko sociālo mediju satura veidotāju Latvijā, DJ Makree, kurš ir arī elektroniskās mūzikas producents. Savā karjerā viņš sadarbojies ar tādiem latviešu mūziķiem kā Lindu Leen, Aminata un Dvīnēm, kā arī ar saviem dīdžejsetiem iesildījis pasaules līmeņa māksliniekus Taboo no Black Eyed Peas, Sonny Wilson, Tom Novy, Yves Larock un daudzus citus pasaulē atzītus dīdžejus. Festivāla apmeklētājus priecēs arī Die Kultur projekta dibinātāji NF3.

“Kā liecina festivāla nosaukums “Cirks vasaras naktī”, apmeklētājiem būs iespēja baudīt arī dažādus cirka priekšnesumus – gumijcilvēku, žonglieri, ugunsšovi, peformanci ar sīra ratu, garkājus, kustību māksliniekus un slackline šovu. Turklāt, apmeklētāji varēs ne tikai vērot trikus, bet arī paši “iemēģināt roku” žonglēšanas meistarklasēs,” norāda “Somersby” zīmola vadītāja Ieva Anita Rieksta. Festivālā būs arī karikatūrists, gliteru darbnīca un citi pārsteigumi.

Šobrīd norisinās akcija, kuras laikā ikviens sidra baudītājs, savā īpašumā var iegūt biļetes uz pasākumu. Plašāka informācija par pasākuma programmu, akciju un biļešu iegādi pieejama www.somersbyfestivals.lv.


954 skatījumi

Un Tavas domas par šo?