Pirmo reizi Latvijā, 15. jubilejas mūzikas festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” programmā Dzintaru koncertzālē, izskanēs groove, funk un smooth jazz mūzika kvarteta “Bruut!” no Amsterdamas izpildījumā. Pēdējo gadu laikā Nīderlandes kvartets ir iekarojis koncertzāles, džeza un teātra skatuves Japānā, Polijā, Burkinafaso, Vācijā, Anglijā, Dienvidāfrikā, Spānijā, Surinamā, Turcijā, Beļģijā un Nīderlandē. “Bruut!” sastāvā muzicē četri […]

