Kim? Laikmetīgās mākslas centrs ielūdz uz Ingas Melderes un Luīzes Nežbertes duo izstādes “Saulstāves” atklāšanu 20. septembrī, plkst. 18.00 Sporta ielā 2! Kim? rudens sezonas izstāžu programmu piesaka īpašs kopdarbs, mākslinieču veidota telpiska instalācija, kas aptver jaunradītus, kā arī Latvijā iepriekš neeksponētus darbus. Izstāde būs skatāma no 21. septembra līdz 17. novembrim. Izstādes platībā iekļautas […]

