Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Birojs “Latvijas produkts” aicina atbalstīt vietējos ražotājus, izvēloties pašmāju produktus

Publicitātes materiāls

Vasara ir īstais laiks, lai baudītu pašmāju sagatavotos dārzeņus un augļus. Šobrīd, kad veikalu plaukti ir pilni ar pašmāju āboliem, kartupeļiem, burkāniem, plūmēm, ogām un citiem gardumiem, birojs “Latvijas Produkts” aicina ikvienu izvēlēties tieši Latvijas produkciju, tādējādi atbalstot savējos.

“Šīs ir īstais brīdis, lai kārtējo reizi apliecinātu savu uzticību Latvijas produktiem. Tādējādi mēs godinām arī mūsu ražotāju darbu un ieguldījumu, lai ikvienam no mums būtu pieejama veselīga un kvalitatīva pārtika. It īpaši tas ir svarīgi šogad, kad bijusi ļoti sausa vasara un arī Covid-19 ietekmi nevaram aizmirst,” norāda birojā “Latvijas Produkts”.

Birojs “Latvijas Produkts” jau samērā ilgstošu laika periodu sniedz atbalstu vietējiem ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, piešķirot tiem ne tikai nacionālās kvalitātes zīmes, bet sniedzot tiem arī plašas publicitātes iespējas, tādējādi popularizējot Latvijas preces, par kurām rezultātā parādās ļoti liela patērētāju interese.

“Kvalitātes zīmes tiešā veidā stimulē un nodrošina vietējās produkcijas realizācijas apjomu palielināšanos un ceļ uzņēmumu konkurētspēju. To apliecina gan patērētāju atziņa, ka viņi dod priekšroku produktiem, kas marķēti ar kvalitātes zīmēm, gan tas, ka sabiedrība tik tiešām vēlas atbalstīt vietējos pārtikas ražotājus. Kvalitātes zīme ir viens no efektīvākajiem veidiem ilgtspējīgas pārtikas ražošanas un patēriņa veicināšanā,” norāda birojā “Latvijas Produkts”.

Vietējiem uzņēmumiem arī šobrīd ir iespēja pieteikties trīs dažādām nacionālajām kvalitātes zīmēm. “Latvijas Produkts” ir kvalitātes zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un kvalitāti. Savukārt kvalitātes zīme “Quality Product of Latvia” veidota ar mērķi Latvijas produkciju popularizēt un izcelt ārvalstu tirgū. Savukārt kvalitātes zīme “Dabīgs Produkts” veidota ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai.

Kvalitātes zīmes izveidotas, lai piešķirtu Latvijā ražotiem produktiem identitāti, tādējādi veicinot produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinot to kvalitāti un pastarpināti veicinot vietējās produkcijas pārdošanas apjomus Latvijā un ārvalstīs.

Uzņēmumi, kuri izmanto kādu no uzskaitītajām nacionālajām kvalitātes zīmēm, vienlaikus var izmantot arī plašas publicitātes iespējas to atpazīstamības un pārdošanas apjoma pieaugumam.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: http://pieteikums.lv/latvijas-zimoli


2  985 skatījumi