Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Birojs “Latvijas Produkts”: Uz svētku galda liksim Latvijā ražotu produkciju

Esi patriots – izvēlies vietējo!

Ņemot vērā to, ka novembris ir Latvijas patriotu mēnesis, birojs “Latvijas Produkts” šajā laikā aicina cienīt savu valsti un atbalstīt pašmāju ražotājus, izvēloties vietējo produkciju. Lai arī jau tagad liela daļa Latvijas iedzīvotāju apzināti izvēlas vietējā ražojuma produktus, tādējādi atbalstot pašmāju ražotājus, birojs aicina ikvienu izvēlēties kvalitatīvu vietējo pārtiku.

“Jo vairāk patērēsim pašu ražoto, jo par labākām cenām mūsējie ražos pārtiku un ātrāk atveseļosies tautsaimniecība, tāpēc šajā svētku laikā mēs aicinām ikvienu izdarīt kaut ko pozitīvu un vienojošu – savam svētku galdam izvēlēties kvalitatīvu vietējo pārtiku,” norāda birojā “Latvijas Produkts”.

“Ir ļoti daudzi iemesli, kāpēc izvēlēties Latvijā ražotos produktus. Pirmkārt, tie ir kvalitatīvāki. Otrkārt, jūs atbalstat Latvijas ekonomiku, kā arī nereti vien Latvijā ražotie produkti ir izdevīgāki cenas ziņā,” skaidro birojā.

Tāpat vietējiem uzņēmumiem joprojām ir iespēja pieteikties trīs dažādām nacionālajām kvalitātes zīmēm:

– “Latvijas Produkts” ir kvalitātes zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un kvalitāti.
– Kvalitātes zīme “Quality Product of Latvia” veidota ar mērķi Latvijas produkciju popularizēt un izcelt ārvalstu tirgū.
– Kvalitātes zīme “Dabīgs Produkts” veidota ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai.

Kvalitātes zīmes izveidotas, lai piešķirtu Latvijā ražotiem produktiem identitāti, tādējādi veicinot produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinot to kvalitāti un pastarpināti veicinot vietējās produkcijas pārdošanas apjomus Latvijā un ārvalstīs.

Uzņēmumi, kuri izmanto kādu no uzskaitītajām nacionālajām kvalitātes zīmēm, vienlaikus var izmantot arī plašas publicitātes iespējas to atpazīstamības un pārdošanas apjoma pieaugumam.

Plašāk: http://pieteikums.lv/latvijas-zimoli


1  354 skatījumi

Un Tavas domas par šo?