Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

BIZNESA KONFERENCE 2023 – eksperti diskutēs par aktualitātēm biznesā un ekonomikā

Publicitātes materiāls

Jau 23. novembrī tiešsaistē norisināsies visaptveroša, uzņēmējiem nozīmīga biznesa konference “Biznesa konference 2023”, kas fokusēsies uz aktualitātēm un prognozēm 2023. gadam biznesā, ekonomikā un valstī kopumā. “Biznesa konference 2023” kalpos kā ceļvedis uzņēmējiem, kuriem svarīgi gūt atbildes uz jautājumiem, kas skar viņu biznesu un ekonomiku kopumā.

“Šī konference aptvers ļoti daudzus svarīgus jautājumus uzņēmējiem – gan saistībā ar energoresursu krīzi, gan citiem satricinājumiem, kas viennozīmīgi atstājuši pēdas uz to biznesu. Sastopoties ar krīzēm un izaicinājumiem, uzņēmēji nereti vien uzdod jautājumu – kā virzīties tālāk? Kā pārvarēt nākotnes izaicinājumus? “Biznesa konference 2023” sniegs ieskatu ne tikai tajā, ko gaidīt un kādi būs lielākie nākotnes izaicinājumi, ar kuriem saskarsimies, bet arī sniedz virzienu, kurā pārskatīt tuvākās darbības plānus, lai mazāk justu ekonomikas sabremzēšanos un efektīvāk pārvarētu sagaidāmos sarežģījumus,” norāda “Biznesa konferences” projektu vadītāja Elīna Ozola.

Konferencē piedalīsies sabiedrībā un nozarē atpazīstami, savas jomas speciālisti ar visplašāk pieejamo informāciju tieši uzņēmējiem, runājot par nākotnes iespējām, izaicinājumiem un Latvijas nākotni 2023. gada kontekstā. Konferencē piedalīsies pārstāvji no Ekonomikas ministrijas, Zemkopības ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Kokrūpniecības Federācijas, bankām – SEB un Citadele, Lauksaimnieku Organizāciju Sadarbības Padomes, neatkarīgie tirgus analītiķi u.c.

DALĪBAS MAKSA KONFERENCĒ: šobrīd tikai 59 eiro, kamēr pieejama Early Bird atlaide (standarta dalības maksa – 99 eiro)

Plašāka informācija par konferenci un pieteikuma anketa: https://www.registreties.lv/konference


1  079 skatījumi

Un Tavas domas par šo?