Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Biznesa konferencē “Grāmatvedība un nodokļi 2023” par svarīgāko, kas jāzina grāmatvežiem

Publicitātes materiāls

Jau 31. martā tiešsaistē norisināsies biznesa konference “GRĀMATVEDĪBA UN NODOKĻI 2023”, kurā nozares eksperti diskutēs par grāmatvedības un nodokļu nozares izaicinājumiem un aktualitātēm.

“Grāmatvedības un nodokļu joma ik pa brīdim piedzīvo dažādas izmaiņas, kas ir aktuālas gan grāmatvežiem, gan pašiem uzņēmumu vadītājiem. Pērn ir stājies spēkā jauns Grāmatvedības likums, kas izstrādāts, lai pilnveidotu grāmatvedības regulējumu un nodrošinātu tā atbilstību šodienas juridiskajai tehnikai un elektroniskajām iespējām. Vienlaikus grāmatvedību ietekmē ne tikai izmaiņas likumdošanā – dažādas pārmaiņas un izaicinājumi tai jāpiedzīvo arī strauji attīstoties digitālā laikmeta prasībām. Plašāk par to, kādus izaicinājumus nesīs nodokļu joma un to, kādi jaunumi likumdošanā jāpārzina grāmatvežiem ikviens varēs uzzināt biznesa konferencē,” norāda “Biznesa konferences” projektu vadītāja Elīna Ozola.

Papildus tam konferencē liela vērība tiks pievērsta ne tikai grāmatvedības un nodokļu jautājumiem, bet arī tematiem par finansēm, finanšu pratību, digitālo grāmatvedību, dokumentu apriti un tā nozīmi grāmatvedībā un personālvadībā, revīziju u.tml.

Konferencē “GRĀMATVEDĪBA UN NODOKĻI 2023” tiks aplūkotas aktuālākās tendences grāmatvedībā un aplūkoti svarīgākie temati, jautājumi saistībā ar nodokļu politiku 2023. gadā. Tāpat eksperti ieskatīsies grāmatvedības izaicinājumos tuvākajos gados – cik liela loma būs digitālajai grāmatvedībai un kā pielāgoties uzņēmuma vadībai e-vidē, nodrošinot, ka tā ir efektīva un ērta? Kā grāmatvežiem adaptēties un spēt izdzīvot šajā nemitīgajā pārmaiņu procesā? Eksperti pievērsīsies arī jautājumam par finanšu pratību – kā uzņēmumiem nodrošināt finanšu stabilitāti, kā panākt, lai tā palīdz sasniegt mērķus un veido finansiālo labklājību.

Papildus plašāka uzmanība tiks pievērsta jautājumam par autoratlīdzību – kas par to jāzina grāmatvežiem? Kādas ir tā svarīgākās nianses un likuma normas? Ieskatīsimies arī dokumentu apritē un pievērsim uzmanību datu regulas pārkāpumiem un tam, kas jāņem vērā, apstrādājot grāmatvedības un personāla nodaļas dokumentus, lai nenonāktu pretrunās, neiestātos negatīvas sekas, kas var novest pie sodiem. Konferences laikā tiks apskatīti arī jautājumi par revīziju un tās lomu uzņēmēja dzīvē. Eksperti diskutēs arī par citiem, svarīgiem jautājumiem saistībā ar grāmatvedību, nodokļiem un šīs nozares nākotni.

Konferencē uzstāsies AHS Consulting SIA vadītāja, finanšu direktora ārpakalpojumu sniedzēja, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas valdes locekle Aija Hermane-Sabule, grāmatvedības un nodokļu eksperte, konsultante, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas biedrs Jadviga Neilande, Valsts ieņēmumu dienesta Nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas pārvaldes direktore Agnese Rudzīte, Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēju komitejas vadītāja Lilita Beķere, SIA “E-sabiedrības risinājumi” vadošais datu aizsardzibas speciālists, uzņēmuma valdes loceklis Māris Ruķers, COBALT vadošā speciāliste nodokļu jomā un nodokļu konsultāciju vadītāja Sabīne Vuškāne, “Orients Audit & Finance” partnere biznesa attīstībā, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas biedrs Jekaterina Novicka, BDO Latvia jaunākais nodokļu projektu vadītājs Artūrs Radzivļčuks, SIA “Excellent Latvia” valdes loceklis Elvis Kvalbergs un Mg.psych., Mg.publ.relat, biedrības “Modus Vivendi A” Valdes priekšsēdētāja Anita Rošāne.

DALĪBAS MAKSA: Early Bird dalības maksa konferencē (vēl pieejama!) tikai – 59 eiro, (standarta dalības maksa – 99 eiro).

Plašāka informācija un pieteikuma forma >>> https://www.registreties.lv/gramatvediba-un-nodokli


1  478 skatījumi