Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Biznesa konferences – iespēja sagatavoties jaunākajiem izaicinājumiem nozarē

Publicitātes materiāls

Arī šogad tiks rīkotas divpadsmit biznesa konferences, kuru laikā ikviens varēs uzzināt aktuālāko par sev interesējošo nozari.

“Pēdējā laikā Latvijas ekonomika un uzņēmējdarbība ir saskārusies ar daudziem izaicinājumiem un, kā noskaidrojam iepriekšējās biznesa konferencēs, daudzas nozares ir piedzīvojušas pārmaiņas, kuram būs nozīme arī 2022. gadā. Konferences ir lieliska iespēja ne tikai uzzināt, ar kādiem vēl pārbaudījumiem uzņēmumiem nāksies saskarties Covid-19 ietekmē, bet arī būt informētiem par daudzām, citām aktuālām tēmām, tai skaitā jauno nodokļu reformu, likumdošanu, nekustamā īpašuma tirgu u.tml.,” uzsver Biznesa konferences projektu vadītāja Elīna Ozola.

Jau šobrīd ikvienam ir iespēja pieteikties uz kādu no divpadsmit biznesa konferencēm par tādām jomām kā pārtika un lauksaimniecība, personāla vadība, būvniecība un arhitektūra, nodokļu politika, nekustamais īpašums, finanses un investīcijas, tehnoloģijas un ražošana, ceļojumi un horeca, transports un loģistika, mēbeles un interjers, grāmatvedība un nodokļi, kā arī veselība un farmācija.

Pirmā biznesa konference “Pārtika un lauksaimniecība 2022” norisināsies jau 3. martā.

Konferencē savu dalību jau ir apstiprinājuši tādi referenti kā Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības vadītājs Jānis Šolks, Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāja Agita Hauka, Latvijas Agronomu biedrības prezidente Agrita Bite, Valsts augu aizsardzības dienesta direktors Vents Ezers un Latvijas Jauno zemnieku kluba valdes priekšsēdētāja Sandra Eimane. Tuvojoties konferences norises datumam, tiks arī papildināts referentu loks.

Plašāku informāciju par visām 12 biznesa konferencēm skatiet šeit: https://www.registreties.lv/konferences vai https://konferences.lv/


1  829 skatījumi