Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ceļā uz Kijivu dosies 11 “Rīgas satiksmes” dāvinātie autobusi

Atsaucība no cilvēkiem bija milzīga!

Šodien, 26. aprīlī, uz Ukrainas galvaspilsētu Kijivu izbrauks “Rīgas satiksmes” 11 dāvinātie autobusi, kas piepildīti ar humāno palīdzību.

Šāds lēmums pieņemts, jo uzņēmumā šogad notiek transportlīdzekļu nomaiņa un nolemts, ka tās tehnikas vienības, kuras vēl ir darba kārtībā, noderēs Ukrainā.

“Kijivas pilsēta saskaras ar lielu civiliedzīvotāju bēgļu pieplūdumu no karā cietušajām galvaspilsētas piepilsētām – Bučas, Irpiņas, Borodjankas un citām. Ukrainas cilvēkiem ļoti nepieciešamas praktiskas lietas, kas palīdzēs bēgļu ģimenēm, kara nopostītajām pilsētām un pagaidu izmitināšanas vietām,” iepriekš aicinot ziedot, pauda uzņēmums.

“Atsaucība bija neticami liela. Patiesībā mēs esam pārsteigti un vienkārši sajūsmā par cilvēku līdzcietību, atsaucību un vēlmi palīdzēt Ukrainas cilvēkiem, jo pilnīgi visi 11 autobusi ir gandrīz pielādēti līdz maksikumam. Vakar vēl ielikām pēdējās lietas šajā autobusā, kur ir arī rezerves riteņi, kas tā nebija domāts patiesībā, bet bija tik daudz, ka bija jāizvieto visur. Faktiski autobusiem ir pilna masa sasniegta, mēs pat gribēdami vairāk nevarētu ielikt iekšā. Paldies visiem, kas pievienojās “Rīgas satiksmes” iniciatīvai,” LTV sacīja uzņēmuma vadītāja Džineta Innusa.


1  513 skatījumi