Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

ES un Lielbritānija turpinās “Brexit” sarunas

Pieaug cerības, ka "Brexit" vienošanās beidzot tiks apstiprināta!

Sarunas par Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) turpināsies. Par to vienojušies Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers un Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja.

Neraugoties uz “Brexit” sarunu grūto ceļu, Eiropas Savienība piekāpusies Lielbritānijai un paziņots, ka sarunas par Apvienotās Karalistes izstāšanos no ES turpināsies.

Abi līderi līdz februāra beigām tiksies, lai turpinātu sarunas. Sarunas atsāks arī ES un Lielbritānijas “Brexit” delegācijas.

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja uzsvēra, ka centīsies panākt, ka “Brexit” notiek paredzētajā laikā, neraugoties uz to, ka viņai vienošanās dokumentā neizdevās panākt garantijas izmaiņām, uz kurām viņa bija cerējusi.

Jau vēstīts, ka Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja vērsās pie Eiropas Savienības ar lūgumu mainīt iepriekš panāktās “Brexit” vienošanās nosacījumus.

Kā zināms, Lielbritānijas parlaments janvāra sākumā noraidījis premjerministres Terēzas Mejas piedāvāto “Brexit” vienošanos.

Foto:Number10/https://www.flickr.com/photos/number10gov//https://creativecommon


3  206 skatījumi