Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Gints Smukais un Rihards Lībietis atklās Ziemas svētdienas Mazajā ģildē 2022

27. novembrī plkst. 19.00 RKTMC “Mazā ģilde” Lielajā zālē Pirmās Adventes koncertā “Stīgās tītā pasaka” muzicēs divi ģitāristi – Gints Smukais un Rihards Lībietis!

Adventes laikā RKTMC “Mazā ģilde” piedāvā koncertu ciklu “Ziemas svētdienas Mazajā ģildē 2022”, kurā ik svētdienu līdz Ziemassvētkiem klausītājiem tiks piedāvāta daudzveidīga programma. 27. novembrī plkst. 19.00 RKTMC “Mazā ģilde” Lielajā zālē Pirmās Adventes koncertā “Stīgās tītā pasaka” muzicēs divi ģitāristi – Gints Smukais un Rihards Lībietis.

Koncerta programmā instrumentālisti vedīs klausītājus piedzīvojumu pilnā stāstā apkārt pasaulei, kurā caurvīsies rotaļīgi un izklaidējoši muzikāli motīvi ar Āfrikas, Tuvo Austrumu, latviešu tautas mūzikas ietekmēm ar blūzu un džezu. Būs arī vieta nostalģiskai un melanholiskai atkāpei ar labi zināmām melodijām no pasaules un pašmāju autoriem. Mūziķi izrotās programmu ar pašu sacerētām melodijām un improvizācijām no savas orģinālmūzikas daiļrades.

Rihards Lībietis ir ģitārists un mūzikas autors, kurš regulāri uzstājas un sadarbojas ar dažādiem latviešu māksliniekiem un grupām, kā arī ir kvinteta “Rihards Lībietis Orchestra” (2015) izveidotājs, izpildītājs, mūzikas autors, producents un izdevējs visiem grupas albumiem.

Gints Smukais ģitārspēli uzsāka 2008. gadā un trīs gadus vēlāk jau bija sācis pētīt kompozīciju perkusiju pirkstu stilā. Kopš tā laika Gints Smukais regulāri uzstājas koncertos, izpildot oriģinālmūziku, kā arī sadarbojas ar tādiem Latvijā zināmiem mūziķiem kā Jānis Aišpurs, Jānis Stībelis, “MUSIQQ”, Annija Putniņa, “Latvian Voices”, Kristīne Prauliņa, Olga Rajecka. Mūziķis ir uzstājies arī uz starptautiskām skatuvēm un piedalījies pasaules mēroga konkursos, kuros ir augsti novērtēts kā ģitārists.

Biļešu cena EUR 5.00 un EUR 2.00 (skolēniem, studentiem, pensionāriem). Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīze” un RKTMC “Mazā ģilde”.


831 skatījumi

Un Tavas domas par šo?