Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Iniciatīva “Uzņēmēji mieram” nepilnu piecu mēnešu laikā Ukrainai saziedojusi vairāk nekā 2,9 miljonus eiro

No šī apjoma Ukrainas aizsardzībai novirzīti resursi vairāk nekā 1,5 miljonu eiro vērtībā, slimnīcām – vairāk nekā 500 000 eiro, bet civiliedzīvotāju atbalstam – 180 000 eiro vērtībā!

Iniciatīva “Uzņēmēji mieram” nepilnu piecu mēnešu laikā Ukrainai saziedojusi vairāk nekā 2,9 miljonus eiro finanšu līdzekļu un humānās palīdzības veidā. No šī apjoma Ukrainas aizsardzībai novirzīti resursi vairāk nekā 1,5 miljonu eiro vērtībā, slimnīcām – vairāk nekā 500 000 eiro, bet civiliedzīvotāju atbalstam – 180 000 eiro vērtībā.

Par saziedotajiem līdzekļiem iegādātas automašīnas un droni militārām vajadzībām, militārie tērpi un apavi, ugunsdzēšamie aparāti, rācijas un daudz citu būtisku atribūtu Ukrainas aizstāvjiem, sniegts ievērojams atbalsts slimnīcu darbības nodrošināšanā, tajā skaitā iegādātas un piegādātas ātrās palīdzības automašīnas, kā arī sniegts humānais atbalsts civiliedzīvotājiem.

“Ukrainas tauta jau vairākus mēnešus ik dienu sastopas ar milzīgiem izaicinājumiem. Jebkuras civilizētasas sabiedrības pienākums ir nepalikt malā un visiem spēkiem atbalstīt Ukrainas tautu cīņā par savu un visas Eiropas brīvību. Mēs sakām lielu paldies visiem, kuri ir atsaukušies “Uzņēmēji mieram” aicinājumam un snieguši savu ieguldījumu – naudu, dažādas preces vai darba spēku, lai kopā palīdzētu Ukrainas cilvēkiem. Īpašs gandarījums ir par latviešu uzņēmēju aktīvo iesaisti ne tikai Latvijā, bet arī citur Eiropā, kas ziedojumus veikuši gan caur iniciatīvu “Uzņēmēji mieram”, gan caur fondu ziedot.lv/mieram, kā arī paši nodrošinājuši preču un produktu piegādi Ukrainai. Un milzīgs paldies arī mūsu sadarbības partneriem Ukrainā, kas palīdzējuši kravas piegādāt droši, operatīvi un īstajās rokās!” stāsta “Uzņēmēji mieram” pārstāve Ieva Driksna.

Iniciatīva “Uzņēmēji mieram” tika izveidota uzreiz pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā, sākot ziedojumu vākšanas kampaņu, lai palīdzētu cīnīties ar lielvalsts agresiju. Iniciatīvā apvienojušies ap 200 uzņēmumu.


949 skatījumi

Un Tavas domas par šo?