Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Interesi iesaistīties Ukrainas Čerņihivas apgabala rekonstrukcijā pauduši 17 Latvijas uzņēmumi

Komersanti apliecinājuši savu iespēju un vēlmi piedalīties sarunu procedūrā, paužot gatavību saražot un piegādāt plānotās Ukrainai neieciešamās preces!

Ekonomikas ministrijas organizētājā aptaujā 17 Latvijas uzņēmumi pauduši interesi izgatavot un ne vēlāk kā 2023. gada novembrī piegādāt preces vai sniegt pakalpojumus pamatpakalpojumu nodrošināšanai Ukrainas Čerņihivas apgabala iedzīvotājiem un sociālekonomiskai attīstībai.

Aptaujā komersanti apliecinājuši savu iespēju un vēlmi piedalīties sarunu procedūrā, paužot gatavību saražot un piegādāt plānotās Ukrainai neieciešamās preces, kā arī sniegt būvuzraudzības pakalpojumus. Ņemot vērā ierobežoto laika posmu iepirkuma pabeigšanai un preču piegādei, Ekonomikas ministrija nekavējoties uzsāks sarunas ar šiem uzņēmējiem – tuvāko dienu laikā komersantiem tiks nosūtīts uzaicinājums piedalīties sarunu procedūrā, t.sk. detalizēta informācija par Ukrainai nepieciešamajām precēm un pakalpojumiem (to tehniskās specifikācijas), kā arī līgumu projekti.

Atbilstoši Ukrainas amatpersonu identificētajām vajadzībām, Čerņihivas apgabala rekonstrukcijai nepieciešams šāds atbalsts:

viendzīvokļa moduļu mājas ar pilnu iekšējo apdari;
koka mēbeles pirmsskolas izglītības iestādēm – krēsli, skapīši, dvieļu pakaramie, izvelkamās gultas;
bērnu rotaļlaukumu aprīkojums 2-6 gadu veciem bērniem;
saliekamas dzelzsbetona konstrukcijas civilām patvertnēm;
būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšana, lai uzstādītu moduļu mājas un civilās patvertnes.

Kā zināms, š.g. 4. jūlijā Ministru kabinets apstiprināja Ekonomikas ministrijas (EM) piedāvājumu par Čerņihivas apgabala rekonstrukcijai piešķirtā 2 miljonu eiro finansējuma izlietojumu un atbilstošajām procedūrām. Iepirkumu veikšanai tiek organizēta sarunu procedūra atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 8.panta septītās daļas 3.punktam. Līdz ar to š.g. 5. jūlijā tika izsludināta aptauja, aicinot Latvijas uzņēmumus paust interesi piedalīties sarunu procedūrā par noteiktu preču piegādi un pakalpojumu sniegšanu Ukrainas Čerņihivas apgabala iedzīvotājiem un sociālekonomiskai attīstībai.


1  271 skatījumi