Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Latvian Voices” dosies koncerttūrē “Mazie skumjie ziemas svētki”

Grupa apceļojos vēl neatklātas koncertu vietas!

Vokālā grupa “Latvian Voices” izziņojusi koncerttūri “Mazie, skumjie ziemas svētki”. Koncerttūre “Mazie, skumjie ziemas svētki” ir turpinājums jau pagājušajā gadā iepazītajai programmai ar jaunām niansēm, apceļojot vēl neatklātas koncertu vietas.

“Skumjas – šis grūti atvairāmais garastāvoklis- ne vienmēr ir saistāmas ar kaut ko negatīvu! Lielākā daļa no mums laikā pirms Ziemassvētkiem mēdz skaidrāk saklausīt savu iekšējo balsi un aizdomāties par to, kas mums ir pats vērtīgākais, tādējādi neviļus nokļūstot gaišu un rezignētu ilgu varā. Bet vai gan šīs mazās Ziemassvētku skumjas nav tās, kas mūs ved tuvāk pretim atkal satikšanai ar prieku? Vai šīs skumjas nav tās, kas parāda vēl jo skaidrāk, kas ir patiess prieks?! Šajā mirklī jāpiekrīt Jurim Rubenim, kurš sacījis, “Prieks nav gudrs. Gudras ir skumjas!”.

Pie šādām pārdomām vokālā grupa Latvian Voices nonāca, gatavojoties Ziemassvētkiem. Koncertprogramma Mazie skumjie Ziemassvētki ļaus klausītājam iepazīt daudzus grupas dalībnieču jaundarbus, atpazīt arhaiskas Ziemassvētku melodijas, kas nemanāmi savīsies kopā ar Latvian Voices tik tuvo tautas mūziku un ziemas saulgriežu tradīcijām.

Tūres koncerti – Talsos (16.decembrī), Madonā (17.decembrī), Ikšķilē (23.decembrī), Liepājā (25.decembrī), Torņakalnā (21.decembrī).

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Foto: Publicitātes


2  442 skatījumi

Un Tavas domas par šo?