Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Ventspils draudzēsies ar Ukrainu

Ventspils varētu kļūt par partnerpilsētu Ukrainā!

Šodien, 1. jūnijā, partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes sēdē tiks skatīts Ventspils valstspilsētas pašvaldības Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja, partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētāja Aivara Lemberga priekšlikums veidot Ventspils un Ukrainas sadraudzību.

Pirms divām nedēļām Lembergam notika kārtējā saruna ar Ventspils ukraiņu kultūras biedrības “KOBZAR” vadītāju Mariju Antonovu. Notiekot informācijas un viedokļu apmaiņai par patvēruma meklētāju no Ukrainas dzīvi Ventspilī, gan Antonova, gan Lembergs nonāca pie kopsaucēja – būtu labi, ja līdz ar citām sadraudzības pilsētām ir noslēdzams sadarbības un sadraudzības līgums ar pilsētu Ukrainā.

Arī Ukraiņu kultūras biedrības vadītāja Antonova apņēmās ieteikt Ventspils valstspilsētas pašvaldībai iespējamo partnerpilsētu Ukrainā.

“Aizvadītajā nedēļā šāds priekšlikums ir saņemts. Šodien to skatīs partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes sēdē. Pozitīva lēmuma gadījumā ierosinājums tiks nodots lēmuma pieņemšanai Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē,” informēja Lembergs.

Foto: F64


1  315 skatījumi