Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Līgo un Jāņi paies bez nokrišņiem

Gaisa temperatūra valsts lielākajā daļā svētku dienās sasniegs +22…+26°!

Tuvākajās dienās palaikam vēl sagaidāmi nokrišņi, bet jau no trešdienas laiks sāks uzlaboties un svētku dienās sagaidīsim siltāku un sausāku laiku.

Pirmdien laiks būs mākoņains, vietām skaidrosies. Pūtīs lēns vējš, naktī atsevišķos rajonos veidosies arī migla. Nakts sākumā dienvidaustrumu rajonos un dienā vietām, galvenokārt dienvidos, gaidāms lietus, iespējams arī pērkona negaiss. Gaisa temperatūra naktī būs +5…+10°, nedaudz siltāks dienvidaustrumos un piekrastē +10…+13°, savukārt dienā +16…+21°.

Vasaras saulgriežos no dienvidaustrumiem Latvijai pietuvosies jauns ciklons. Laiks būs mākoņains, un nokrišņi ir gaidāmi galvenokārt valsts austrumos, bet vietām arī citos reģionos nedaudz uzlīs. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu puses vējš, bet austrumos tas būs brāzmains. Maksimālā gaisa temperatūra būs +15…+20° robežās, bet saulgriežu naktī gaiss atdzisīs līdz +9…+13°.

Trešdien atmosfēras spiediens valstī paaugstināsies un diena paies bez būtiskiem nokrišņiem, vien dienvidaustrumu rajonos gaidāms neliels lietus. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļrietumu, rietumu vējš. Gaisa temperatūra nakts stundās būs +9…+13°, savukārt dienā gaisa temperatūra būs augstāka par ieprekšējām – gaiss iesils līdz +18…+23°.

Svētku dienās laiks būs silts un pēc aktuālākajām prognozēm, pastāv ļoti augsta varbūtība, kā arī sauss. Līgo dienā mākoņi gaidāmi rīta stundās, bet jau dienas gaitā tie pamazām izklīdīs un uzspīdēs saule. Jāņu naktī arī būs skaidrs un sauss laiks. Gaisa temperatūra valsts lielākajā daļā svētku dienās sasniegs +22…+26°, naktī tā pazemināsies līdz +12…+16°.


1  001 skatījumi

Un Tavas domas par šo?