Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nedēļas izskaņa būs vēsa, tomēr brīvdienās laiks būs saulains un sauss

Termometra stabiņš dienu laikā pietuvosies +14° atzīmei!

Lai arī šīs dienas ir pavēsas, Rīgā ir sākušas plaukt sakuras. Arī tālākās dienas Latvijā būs vēsas, tomēr brīvdienās laiks būs saulains un sauss.

Nakts uz piektdienu būs mākoņaina un daudzviet īslaicīgi līs, tapāt austrumu daļā gaidāms arī slapjš sniegs, bet dienā brīžiem uzspīdēs saule un laiks būs sausāks. Vējš būs lēns līdz mērens un gaiss naktī atdzisīs līdz -2…+4°, viszemāk termometra stabiņam noslīdot valsts rietumu daļā. Dienā temperatūra paaugstināsies līdz +7…+12° – siltāks būs valsts dienvidrietumos.

Brīvdienās laiks būs vēss, mākoņu būs maz un nedz naktīs, nedz dienās nokrišņus nesagaidīsim. Šo sestdien piecpadsmito reizi pēc kārtas norisināsies atkritumu savākšanas un vides labiekārtošanas akcija – Lielā Talka, un jāsaka, ka laika apstākļi būs tīri patīkami, lai darbotos ārā, bet kādam salīgākam var noderēt arī cepure, šalle un cimdi. Sestdien mākoņu būs mazāk, arī laiks būs lielākoties sauss, pūtīs lēns vējš un gaisa temperatūra nakts stundās būs +3…-4°, dienā temperatūra sasniegs +6…+11°. Arī svētdien laiks būs lielākoties saulains un sauss, bet vēss. Naktī -3…+3°, dienā +7…+11°.

Šī brīža prognozes liecina, ka arī maija sākums mums atnesīs vēsu, tomēr lielākoties sausu laiku. Termometra stabiņš dienu laikā pietuvosies +14° atzīmei, bet atsevišķās dienās iespējams neliels īslaicīgs lietus.


1  308 skatījumi

Un Tavas domas par šo?