Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nedēļas nogalē vēl saglabāsies karstums

Jaunedēļ jau varēsim uzelpot – kļūs vēsāks!

Nedēļas nogalē vēl joprojām ir sagaidāms karsts laiks, piektdien dienvidaustrumu rajonos termometra stabiņam sasniedzot +34°, bet jau nedēļas vidū dienā maksimālajai gaisa temperatūrai nepārsniedzot +23°. Dominēs lēns vējš, un līdz pat darba nedēļas sākumam vietām ir gaidāms īslaicīgs lietus, dažviet arī pērkona negaiss ar stiprām lietusgāzēm un brāzmainu vēju.

Piektdien un sestdien gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, vietām veidosies negaisa mākoņi, kas nesīs pērkona lietusgāzes. Pūtīs lēns vējš, tomēr negaisa laikā tas būs brāzmains. Piektdien valsts teritorijā vēl saglabāsies sarkanais karstuma brīdinājums – naktī minimālā gaisa temperatūra būs +18…+24°, savukārt dienā maksimālā gaisa temperatūra galvenokārt saglabāsies +29…+34° robežās, termometram visaugstāko temperatūru uzrādot dienvidaustrumu rajonos. Viszemākā temperatūra gaidāma piekrastes rajonos, termometra stabiņam saglabājoties +25…+28° robežās. Sestdien naktī minimālā gaisa temperatūra, līdzīgi kā piektdien, būs +19…+22°, bet maksimālā gaisa temperatūra dienā +25…+30°.

Svētdien un pirmdien būs mākoņains, bet brīžiem arī skaidrosies. Ja svētdien un naktī uz pirmdienu vēl daudzviet ir gaidāms lietus un iespējams pērkona negaiss, tad jau pirmdien dienā būs sauss laiks, pūtīs lēns vējš. Līdz ar jaunas darba nedēļas sākumu, pakāpeniski samazināsies arī gaisa temperatūra. Svētdien naktī minimālā gaisa temperatūra būs +18…+22°, maksimālā dienā +23…+28°, bet pirmdien naktī gaiss atdzisīs līdz +16…+20° un dienā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +20…+25°, joprojām siltāks būs dienvidaustrumu rajonos.

Pēc šī brīža prognozes, nedēļas vidū būs galvenokārt sauss laiks, vien trešdien iespējams īslaicīgs lietus. Arī nedēļas vidū dominēs lēns vējš. Gaisa temperatūra turpinās pazemināties, naktīs minimālajai gaisa temperatūrai saglabājoties +12…+18° robežās, bet dienā gaisam iesilstot vien līdz +20…+23°.


1  164 skatījumi

Un Tavas domas par šo?