Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nedēļas otrajā pusē ieplūdīs siltāka gaisa masa

Termometra stabiņš pakāpsies līdz +15° atzīmei!

Nedēļas sākumā mākoņu daudzums gaidāms mainīgs, dienā uzspīdēs arī saule, bet otrdien jārēķinās ar nelielu lietu. Ciklona ietekmē vējš pūtīs no rietumu puses, un būs lēns līdz mērens.

Pirmdien jūras piekrastē pastiprināsies dienvidrietumu vējš, brāzmās sasniedzot 15 m/s, bet otrdien vējš iegriezīsies no ziemeļrietumiem, un līča piekrastē un Vidzemē būs brāzmains. Pirmdien dienā gaiss iesils līdz +9…+14°, naktī uz otrdienu termometra stabiņš noslīdēs līdz +3…+7° atzīmei, bet otrdien dienā tas pakāpsies līdz +7…+12° atzīmei.

Naktī uz trešdien laiks būs sauss un skaidrs, tomēr 4. maija dienā mākoņu daudzums palielināsies, un ziemeļos nedaudz uzlīs. Pūtīs lēns līdz mērens rietumu puses vējš, un minimālā gaisa temperatūra naktī būs +1…-3°, piekrastē siltāk, tur: 0…+4°, savukārt maksimālā dienā būs vien +7…+12°.

Vai zināji, ka siltākais 4. maijs, kopš Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas bija 2002. gadā? Pāvilostā un Liepājā gaiss iesila līdz pat 28,4°. Vairāk par 4. maija laikapstākļiem uzzini klimata portālā.

Nedēļas otrajā pusē daudzviet gaidāms lietus. Vējš iegriezīsies no dienvidu puses un Latvijas teritorijā ieplūdīs siltāka gaisa masa. Naktis pakāpeniski kļūs siltākas, un dienā atsevišķās vietās termometra stabiņš pakāpsies līdz +15° atzīmei.


1  162 skatījumi

Un Tavas domas par šo?