Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Noskaidroti Latvijas Televīzijas konkursa “Supernova” finālisti

Kurš pārstāvēs Latviju Eirovīzijā?

Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova” pusfināla tiešraidē pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma rezultātiem noskaidrots, kuri desmit dalībnieki konkursa finālā 10. februārī sacentīsies par iespēju iegūt uzvarētāja titulu un pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Zviedrijas pilsētā Malmē.

Finālā iekļuvuši (alfabēta secībā):

Alekss Silvers “For the Show”
Avéi “Mine”
Dons “Hollow”
Ecto “Outsider”
Edvards Strazdiņš “Rock n’ Roll Supernova”
Funkinbiz “Na Chystu Vodu”
Katrīna Gupalo “The Cat’s Song”
Papīra Lidmašīnas “Mind Breaker”
St Levića “Tick Tock”
Vēstulēs “Kur?”

Dziesmu un izpildītāju iekļūšanu konkursa “Supernova” finālā noteica skatītāju balsojuma un LTV izvēlētas žūrijas kopvērtējums. Drošības apsvērumu dēļ žūrijas pārstāvju vārdi tiks atklāti tikai pēc starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa maijā.

Izlozē noskaidrots, ka konkursa “Supernova” dziesma, kas izcīnīs laureāta titulu, Eirovīzijas konkursā izskanēs otrajā pusfinālā. Tajā kopā ar Latviju šogad piedalīsies arī Albānija, Armēnija, Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Grieķija, Gruzija, Igaunija, Izraēla, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Sanmarīno un Šveice. Eirovīzijas otrais pusfināls notiks 9. maijā, bet fināls – 11. maijā.

“Supernova” fināls – 10. februārī plkst. 21.10 LTV1, REplay.lv un LSM.lv LTV7 būs iespēja vērot tiešraidi ar zīmju valodas tulkojumu.


1  107 skatījumi