Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Noskaties: jaunā LMT oriģinālseriāla “Pilna pastkaste” treileris

Oriģinālseriāls tapis pēc scenāristu Jāņa Skuteļa, Reiņa Pizika un režisores Unas Rozenbaumas idejas!

Ir noslēgusies jaunā Latvijas mini komēdijseriāla “Pilna pastkaste” filmēšana, un jau oktobrī LMT Viedtelevīzijā varēs sekot notikumiem kāda Latvijas ciemata pasta nodaļā. Oriģinālseriāls tapis pēc scenāristu Jāņa Skuteļa, Reiņa Pizika un režisores Unas Rozenbaumas idejas. Bet jau tagad vari noskatīties treileri!

Notikumu centrā ir četrdesmitgadīgais Ādams Rieksts, kurš nupat vēl bija populāra ētera personība kādā no Rīgas radiostacijām, taču pēc tiešraides konflikta ar klausītāju no provinces darbu vairs turpināt nevar. Emociju uzplūdā viņš pamet Rīgu un ar savu auto traucas, kur deguns rāda. Tam, ka viņš apstājas kādā ciematā pie jūras, nav nekāda racionāla pamatojuma. Varbūt tas ir likteņa pirksts, taču jau pēc dažām stundām Ādams ir vietējās pasta nodaļas darbinieks. Sākas jauna ēra gan viņa dzīvē, gan ciemata vēsturē…

“Katrs jauns Latvijā radīts oriģinālseriāls ir vērtība, kas papildina izklaides saturu. Tā ir arī sava laika liecība, kas vēstī par katra laikmeta iedzīvotāju aktualitātēm, fantāziju, humora izjūtu un vienlaikus rāda pasauli mums apkārt. Jaunā seriāla treileris ļauj gūt pirmo ieskatu filmas sižetā un vizualitātē, un prieks, ka radošās komandas darbs ir vainagojies ar daudzsološu kinodarbu, kas būs lielisks papildinājums LMT Viedtelevīzijas saturā,” saka LMT prezidents Juris Binde.

Seriāla režisore ir Una Rozenbauma, operators – Jānis Eglītis, seriāla māksliniece – Kristīne Abika, lomās – aktieri: Baiba Broka, Jānis Skutelis, Anta Aizupe, Imants Strads, Ģirts Krūmiņš, Marija Luīze Meļķe, Toms Treinis un Matīss Ozols. Filmas kostīmu māksliniece – Marta Treine, grima māksliniece – Dzintra Bijubena, asociētā producente un izpildproducente – Anete Ruperte, producenti – Inese Boka-Grūbe un Gints Grūbe, scenārija konsultants – Ivo Briedis.

Seriāls top filmu studijā “Mistrus Media”, kas iepriekš veidojusi daudzsēriju filmu “Emīlija. Latvijas preses karaliene”, spēlfilmas “Janvāris”, “Sema ceļojumi”, “Maiņa”, “Tēvs Nakts” un “Melānijas hronika”.


1  026 skatījumi